forex trading logo

poniedziałek, 15 maja 2023 08:02

BESUTO CUP - wyniki

13 medali, w tym 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe to dorobek najmłodszej Kadry klubowej YAMABUSHI podczas turnieju BESUTO CUP, który w dniu 13 mają 2023 r. odbył się w Witkowie k. Gniezna. W zawodach udział wzięło 350 zawodników z 30 polskich klubów Karate. Klub YAMABUSHI uplasował się na 3 miejscu w klasyfikacji generalnej turnieju.

A medaliści to:

złoto

  • Jan Kalinowski - kata indywidualne chłopców białe i żółte pasy 7 lat i młodsi,
  • Emilia Czerwonka - kata indywidualne dziewcząt białe pasy 6 lat i młodsze,
  • Alicja Bieńkowska - kata indywidualne dziewcząt białe pasy 7 lat,
  • Sara Przybyszewska - kata indywidualne dziewcząt białe pasy 9 lat,
  • Kacper Obara - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg),
  • Jakub Cender- kata indywidualne chłopców 10-11 lat białe I żółte pasy.

 

srebro

  • Tymon Kuś - kata indywidualne chłopców białe i żółte pasy 7 lat i młodsi,
  • Paulina Semczuk - kata indywidualne dziewcząt białe pasy 6 lat i młodsze,
  • Jan Kalinowski - kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (-25 kg),

brąz

  • Alicja Bieńkowska - kata indywidualne dziewcząt białe i żółte pasy 7 lat I młodsze,
  • Emila Czerwonka - kata indywidualne dziewcząt białe i żółte pasy 7 lat I młodsze,
  • Mateusz Ostrowski - kata indywidualne chłopców 10-11 lat,
  • Igor Wdowiak - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-30 kg).

Tuż za podium uplasowali sie:

  • Paulina Semczuk - 5 miejsce kata indywidualne dziewcząt białe i żółte pasy 7 lat i młodsze,
  • Gracjan Weckwerth - 5 miejsce kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg),
  • Kacper Obara - 5 miejsce kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-45 kg),
  • Wiktor Stankiewicz- 5 miejsce kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg),
  • Alicja Bieńkowska- 5 miejsce kumite indywidualne dziewcząt 7 lat I młodsze (-25 kg),
  • Emilia Czerwonka- 5 miejsce kumite indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (-25 kg),
  • Sara Przybyszewska- 4 miejsce kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (fantom),
  • Jakub Cender - 7 miejsce kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg)

Wielkie Gratulacje dla wszystkich

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski

Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem

BudRen - Krzysztof Reniewski

DFDS Logistic Polska sp. z o.o.

Mondi Swiecie

HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz

oraz samorządy:

- Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski

https://www.facebook.com/OsielskoGmina

- Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała

https://www.facebook.com/gminanaklo

- Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski

https://www.facebook.com/gminaswiecie

- Oksir Świecie Dział Sportu

- Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku

- GOSiR Osielsko

Dziękuję :)

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
881389
DzisiajDzisiaj158
W tym tygodniuW tym tygodniu1509
W tym miesiącuW tym miesiącu5571
WszystkieWszystkie881389
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.