forex trading logo

                                        Klubowe aktualności



poniedziałek, 15 kwietnia 2024 12:45

Akademickie Mistrzostwa Polski – Białystok 12.04.2024

Marysia Kerner i Kacper Rosiński wracają z Akademickich Mistrzostw Polski w Karate z brązowymi medalami. Marysia reprezentując Uniwersytet Warszawski medal zdobywa w kategorii kumite kobiet (-55 kg), a Kacper reprezentując Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika medal zdobywa w kategorii kumite mężczyzn (-75 kg).

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 11:27

II Ogólnopolski Turniej Karate - Besuto Cup

W dniu 13 kwietnia 2024 r. młodsi zawodnicy Klubu YAMABUSHI wzięli udział w II Ogólnopolskim Turnieju Karate - BESUTO CUP, który odbył się w Witkowie k. Gniezna. W zawodanxh udział wzięło ponad 400 zawodników. Dzięki zdobytym 23 medalom (5 złotych, 8 srebrnych i 10 brązowych) Klub YAMABUSHI zajmuje 5 miejsce w klasyfikacji generalnej na 37 polskich klubów biorących udział w turnieju.

Medaliści to:

Złoto

  • Jan Kalinowski, Maciej Kiec, Jan Mikołajczak- kata drużynowe chłopców U10;
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U8;
  • Kacper Kamiński- kumite indywidualne chłopców U14 (-50 kg);
  • Alicja Bieńkowska- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg)
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U8 (-25 kg)

Srebro 

  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U10;
  • Alicja Bieńkowska, Emila Czerwonka, Paulina Semczuk- kata drużynowe dziewcząt U10;
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U10;
  • Maciej Kiec- kumite indywidualne chłopców U10 (+35 kg);
  • Jan Kalinowski- kumite indywidualne chłopców U10 (-30 kg);
  • Jakub Cender- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg);
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg);
  • Paulina Semczuk- kumite indywidualne dziewcząt U8 (+25 kg)

Brąz

  • Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U10;
  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U14;
  • Paulina Semczuk- kata indywidualne dziewcząt U8;
  • Wiktor Trybuła-kumite indywidualne chłopców U12 (+35 kg);
  • Gracjan Weckwerth-kumite indywidualne chłopców (+55 kg);
  • Wiktor Trybuła- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg);
  • Borys Kołata- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg);
  • Wiktor Stankiewicz - kumite indywidualne kadetów (-52 kg);
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+35 kg);
  • Zuzanna Krawczyk - kumite fantom dziewcząt U12.

Tuż za podium znaleźli się:

  • Mateusz Ostrowski- V m kata U16
  • Alicja Bieńkowska- V m kata dziewcząt U10,
  • Filip Kołodziejski- V m kata pierwszy krok
  • Aleksander Krawczyk -V m kata pierwszy krok 6 lat i mlodsi;
  • Weronika Tucholska - V m kata pierwszy krok 8 lat,
  • Miłosz Baran - V m kihon pierwszy krok 8 lat,
  • Igor Wdowiak- V m kumite chłopców U10 (-30 kg),
  • Jan Kalinowski- V m kumite chłopców U10 (-30 kg),
  • Wiktor Stankiewicz- V m kumite chłopców U14 (-55 kg),
  • Julia Grzybowska - V m kumite fantom dziewcząt U10,
  • Pola Barłóg - V m kumite fantom dziewcząt U12,
  • Oliwia Halada - V m kumite fantom dziewcząt U12.

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • - Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski
  • https://www.facebook.com/OsielskoGmina
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • https://www.facebook.com/gminanaklo
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • https://www.facebook.com/gminaswiecie
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant
 
czwartek, 11 kwietnia 2024 11:28

Informacja i projekcie współfnanowanym ze środków Unii Europejskiej realizowanym przez Klub Karate YAMABUSHI

Eu Logo US - official logo

Highlight: Success of Online Healthy Lifestyle Training!

We are excited to share the outcomes of the recent Online Healthy Lifestyle Training held on March 21-22, 2024, with 15 participants from five organizations in Italy, Spain, and Poland. The training aimed to promote a healthy lifestyle among young individuals and discuss the role of sports in intercultural communication and inclusion.

Participants engaged in interactive sessions, including Q&A, group problem-solving activities, and brainstorming. Topics covered included defining a healthy lifestyle per WHO, the link between sports and a healthy lifestyle, and addressing challenges like limited access to sports facilities and cultural barriers.

The second day delved into promoting inclusive physical activity, the significance of the Paralympic Games, and practical examples of sports promotion. Participants also brainstormed on using sports for their next steps.

This project was made possible by the collaboration of organizations from Italy, Spain, and Poland, supported by the Erasmus+ Programme of the European Union.

Special thanks to all participants and organizations for their dedication to promoting a healthy lifestyle and fostering intercultural understanding through sports.

 
sobota, 06 kwietnia 2024 18:38

Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF 2024

Dwa brązowe medale jadą do woj. kujawsko-pomorskiego z Mistrzostw Polski Seniorów w Karate WKF , które w dniu 6 kwietnia 2024 r. odbyły się w Kleszczewie (wielkopolska), a wszystko za sprawą zawodników z Klubu YAMABUSHI:

  • Krzysztof Michalski - brąz kumite indywidualne seniorów (+84 kg) - wielki powrót po 4 latach przerwy w zawodach;
  • Marysia Kerner - brąz w kategorii kumite indywidualne seniorek (-55 kg).
  • Kacper Rosiński zajmuje 5 miejsce w kategorii kumite indywidualne seniorów (-75 kg).

Gratulacje

Trener Andrzej

Polska Unia Karate - Polski Związek Sportowy

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

  • - Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski
  • https://www.facebook.com/OsielskoGmina
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • https://www.facebook.com/gminanaklo
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • https://www.facebook.com/gminaswiecie
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
sobota, 06 kwietnia 2024 18:32

Stypendia Sportowe na 2024

W dniu 4 kwietnia 2024 r. w Toruń CKK Jordanki odbyła się uroczysta Gala Sportu zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego podczas której wręczone zostały 10 miesięczne stypendia sportowe za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2023 r. W gali udział wzięli zawodnicy Klubu Karate "YAMABUSHI" - Mistrzowie Polski w Karate z 2023 r. Jan Fierek, Patryk Tarkowski, Fabian Sojka, Jakub Machaj, którym stypendia wręczył Piotr Całbecki - Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Gratulacje

Trener Andrzej

Polska Unia Karate - Polski Związek Sportowy

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren- Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo- Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

  • - Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski
  • https://www.facebook.com/OsielskoGmina
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • https://www.facebook.com/gminanaklo
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • https://www.facebook.com/gminaswiecie
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
piątek, 29 marca 2024 15:32

WARSAW CUP 2024

W dniu 24 marca 2024 r. w Warszawie odbył się międzynarodowy turniej Karate udziałem 600 zawodników reprezentujących 65 klubów Karate z 8 państw. Zawodnicy Klubu YAMABUSHI w zawodach pod nazwą - II WARSAW OPEN , zdobywają 9 medali, 3 złote i 6 brązowych zajmując 8 miejsce w klasyfikacji generalnej (5 miejsce wśród polskich klubów), a medaliści to:

  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U8
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U8 (-25 kg)
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg)
  • Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U1p,
  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U10,
  • Wiktor Trybuła- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg),
  • Borys Kołata- kumite indywidualne chłopców U12 (-55 kg),
  • Hubert Grzybek- kumite indywidualne chłopców U16 (-63 kg)
  • Jakub Machaj- kumite indywidualne juniorów (-68 kg)

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • - Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski
  • https://www.facebook.com/OsielskoGmina
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • https://www.facebook.com/gminanaklo
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • https://www.facebook.com/gminaswiecie
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 18 marca 2024 21:53

Grand Prix Slovakia 2024 – wyniki i info

W dniach 15-17 marca 2024 r. w Bratysławie odbył się jeden z największych turniejów Karate 44 th Grand Prix Slovakia, w którym udział wzięło około 2600 zawodników (około 3500 osobokonkurencji) z 308 klubów reprezentujących 36 państw.

Zawodnicy Klubu YAMABUSHI osiągnęli poniższe wyniki:

  • Emilia Czerwonka - złoto w kata indywidualne dziewcząt U8,
  • Emilia Czerwonka- 5 miejsce w kumite indywidualnym dziewcząt U8 (-24 kg),
  • Jan Fierek - 7 miejsce w kumite indywidualnym juniorów (-68 kg)
  • Jan Fierek - 7 miejsce w kumite indywidualnym U21 (-75 kg),
  • Maciej Kiec - 9 miejsce w kumite indywidualnym chłopców U10 (+ 34 kg).

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

- Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski

https://www.facebook.com/OsielskoGmina

- Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała

https://www.facebook.com/gminanaklo

- Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski

https://www.facebook.com/gminaswiecie

- Oksir Świecie Dział Sportu

- Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku

- GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
niedziela, 10 marca 2024 22:39

IX UKEMI CUP – wyniki i info

W dniu 9 marca 2024 r. najmłodsi zawodnicy Klubu YAMABUSHI wzięli udział w IX edycji zawodów Karate pn. UKEMI CUP zdobywając łącznie 8 medali (3 złote, 2 srebrne i 3 brązowe).

Złoto

  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U10,
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U8,
  • Emilia Czerwonka - kumite indywidualne dziewcząt U8 (-25 kg)

Srebro

  • Wiktor Stankiewicz - kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg),
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg)

Brąz

  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U16,
  • Alicja Bieńkowska- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg),
  • Wiktor Kortas - kumite indywidualne chłopców U12 (-40 kg)

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski

Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem

Budren - Krzysztof Reniewski

DFDS Logistics Polska Sp z oo

HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz

PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

- Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski

- Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała

- Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski

- Oksir Świecie Dział Sportu

- Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku

- GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
niedziela, 03 marca 2024 21:58

23 th Central Europe Open - wyniki

W miniony weekend, w dniach 2/3 marca 2024 r. w Bydgoszczy odbyły sie zawody Karate pn.23 th Central Europe Open, w których wzięło udzial ponad 1000 zawodników z 10 państw. Znakomicie spisali sie zawodnicy Klubu YAMABUSHI zdobywając 26 medali, 9 zlotych, 8 srebrnych i 9 brązowych zajmujac tym samym 3 miejsce (77 klubów biorących udział-najlepszy Klub z Polski ) w klasyfikacji generalnej zawodów jako najlepszy Klub turnieju.

Medaliści to:

Złoto

  • Jan Fierek- kumite U21 (-75 kg),
  • Hubert Grzybek- kumite U16 (-63 kg)
  • Emilia Czerwonka- kata dziewcząt U8
  • Emilia Czerwonka- kata dziewcząt U8 białe i żółte pasy
  • Margaryta Shevchuk- kumite U8 (+25kg )
  • Margaryta Shevchuk-kumite U8 (+25 kg) białe i żółte pasy
  • Emilia Czerwonka-kumite U8 (-25 kg)
  • Emilia Czerwonka-kumite U8 (-25 kg) białe i żółte pasy
  • Jan Mikołajczak, Maciej Kiec, Jan Kalinowski- kata drużynowe U12

Srebro

  • Iga Daszkiewicz - kumite U16 (-47kg)
  • Jan Kalinowski-kata U10
  • Jan Kalinowski- kata U10 białe i żółte pasy
  • Paulina Semczuk-kata U8
  • Wiktor Trybuła- kumite U12 (+40 kg) białe i żółte pasy
  • Jan Kalinowski, Jan Mikołajczak, Maciej Kiec- kumite drużynowe U10 (+30 kg),
  • Filip Kołodziejski, Bartosz Dudek, Wojciech Bąk - kumite drużynowe U12 (+35 kg)
  • Alicja Bieńkowska, Emilia Czerwonka, Paulina Semczuk- kumite drużynowe U10 (-30 kg)

Brąz

  • Jan Fierek - kumite U18 (-68 kg)
  • Maciej Kiec-kata U10
  • Tymon Kuś- kata chłopców U8 białe I żółte pasy
  • Alicja Bieńkowska- kata dziewcząt U10
  • Alicja Bieńkowska-kata dziewcząt U10 białe i żółte pasy
  • Volodymyr Shevchuk- kumite chłopców U12 (+40 kg) białe i żółte pasy
  • Volodymyr Shevchuk- kumite chłopców U12 (+45 kg)
  • Wiktor Kortas - kumite chłopców U12 (-35 kg)
  • Alicja Bieńkowska, Emilia Czerwonka, Paulina Semczuk-kata drużynowe U12

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski

Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem

Budren - Krzysztof Reniewski

DFDS Logistics Polska Sp z oo

HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz

PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

- Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski

https://www.facebook.com/OsielskoGmina

- Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała

https://www.facebook.com/gminanaklo

- Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski

https://www.facebook.com/gminaswiecie

- Oksir Świecie Dział Sportu

- Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku

- GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
sobota, 16 grudnia 2023 22:31

I Ogólnopolski Turniej Karate „SHUTO CUP"

W dniu 16 grudnia 2023 r. w Starogardzie Gdańskim, najmłodsza, 8-0sobowa grupa zawodników Klubu YAMABUSHI, wzięła udział w I Ogólnopolskim Turnieju Karate "SHUTO CUP". Nasi zawodnicy zdobyli 8 medali - 3 złote, 3 srebrne i 2 brązowe, a medaliści to;

Złoto:

  • Mateusz Ostrowski - kata chłopców U12,
  • Mateusz Ostrowski - kata chłopców U14.
  • Michalina Żurkowska - kumite dziewcząt U12 (-40 kg) białe i żółte pasy.

Srebro:

  • Sara Przybyszewska - kata dziewcząt U12 białe i żółte pasy,
  • Sara Przybyszewska - kumite dziewcząt U12 (-40 kg),
  • Sara Przybyszewska - kumite dziewcząt U12 (-40 kg) białe i żółte pasy,

Brąz:

  • Sara Przybyszewska - kata dziewcząt U12,
  • Jan Maciejewski - kata chłopców U12 białe i żółte pasy

Gratulacje

Trener Andrzej

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 60

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
862530
DzisiajDzisiaj67
W tym tygodniuW tym tygodniu67
W tym miesiącuW tym miesiącu5650
WszystkieWszystkie862530
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.