forex trading logo

                                        Klubowe aktualności



sobota, 24 grudnia 2022 15:29

Boże Narodzenie 2022 - III

 
sobota, 17 grudnia 2022 22:46

PUCHAR POLSKI DZIECI I MŁODZIKÓW W KARATE WKF 2022

Trzech zawodników Klubu YAMABUSHI zdobywa dwa medale podczas Pucharu Polski dzieci i młodzików w Karate WKF. Złoty medal zdobywa Hubert Grzybek w kategorii kumite indywidualne młodzików (-50 kg), a brązowy medal zdobywa Kacper Obara w kategorii kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-40 kg).

5 miejsce w kategorii kumite indywidualne chłopców 10-11 lat zajmuje Mateusz Ostrowski

Zawody odbyły się w Trzebnicy w dniu 17.12.2022 r i zorganizowane zostały przez Dolnośląski Klub Karate JINKAKU KANSEI.

Gratulacje

Trener Andrzej

 
sobota, 10 grudnia 2022 17:24

Venice CUP 2022

Marysia Kerner zajmuje 9 miejsce w kategorii kumite indywidualne U21 (-55 kg) podczas zawodów Karate, które w dniu 8 grudnia 2022 r. odbywają się w Wenecji - pierwsza walka wygrana 4:1 z reprezentantką Chorwacji Sulek Tihana; druga walka z reprezentantką Niemiec Mia Bitsch kończy się wynikiem 0:0, jednak Marysia przegrywa przez wskazanie sędziów; trzecia walka repasazowa przegrana z reprezentantką gospodarzy 5:7

Drugi z reprezentantów Klubu YAMABUSHI- Mateusz Adametz startujący w kategorii kumite seniorów (-67 kg) pierwszą walkę wygrywa 4:3 z reprezentantem Niemiec, a druga walkę przegrywa z reprezentantem Szkocji 1:3.

Gratulacje - Trener Andrzej

 
sobota, 10 grudnia 2022 17:20

Turniej Sztuk Walki - Inowrocław

W dniu 10 grudnia 2022 r. Inowrocławiu odbył się XXIII Turniej Sztuk Walki zorganizowany przez Inowrocławski Klub Sportowy Karate. W zawodach tych udział wzięli najmłodsi zawodnicy Klubu YAMABUSHI, zdobywając 39 medali, w tym 13 złotych, 6 srebrnych i 20 brązowych.

Złoto:

  1. Mateusz Ostrowski – kata indywidualne chłopców 12-13 lat 7 kyu i wyżej
  2. Gracjan Weckwerth – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  3. Kacper Obara – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat
  4. Michalina Żurkowska – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  5. Jan Kalinowski – kihon chłopców 7-8 lat białe pasy
  6. Jan Kalinowski – kumite fantom chłopców 7 lat (białe pasy)
  7. Emilia Czerwonke – kihon dziewcząt 6 lat (białe pasy)
  8. Emilia Czerwonke – kihon dziewcząt 7-8 lat (białe pasy)
  9. Igor Wdowiak – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  10. Milan Pająkowski – tor przeszkód chłopców 7 lat
  11. Adam Czyżniewski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  12. Igor Wdowiak – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  13. Wiktor Kortas – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)

Srebro:

  1. Jakub Zakrzewski – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (białe pasy)
  2. Nina Sternal – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)
  3. Wiktor Trybuła – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  4. Maciej Kiec -kihon chłopców 7-8 lat białe pasy
  5. Alicja Bieńkowska – kihon dziewcząt 7-8 lat (białe pasy)
  6. Kajetan Kufel – tor przeszkód chłopców 6 lat

Brąz:

  1. Oliwier Janus – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  2. Kornel Kępczyk – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  3. Wiktoria Trębacz – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat
  4. Wiktoria Trębacz – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-45 kg)
  5. Mateusz Ostrowski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat
  6. Jan Maciejewski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat
  7. Aleksander Kochański – kihon chłopców 7-8 lat białe pasy
  8. Oliwier Bartoszewicz – kihon chłopców 7-8 lat białe pasy
  9. Mateusz Ostrowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat 7 kyu i wyższej
  10. Michalina Żurkowska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  11. Tymon Kuś – kumite fantom chłopców 6 lat (białe pasy)
  12. Kajetan Kufel – kumite fantom chłopców 6 lat (białe pasy)
  13. Kacper Deka – tor przeszkód chłopców 7 lat
  14. Wiktor Kortas – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat
  15. Wiktor Trybuła – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  16. Oliwier Janus – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)

Gratulacje

Trener Andrzej

 
piątek, 09 grudnia 2022 22:30

Venice CUP 2022 - wyniki

Marysia Kerner zajmuje 9 miejsce w kategorii kumite indywidualne U21 (-55 kg) podczas zawodów Karate, które w dniu 8 grudnia 2022 r. odbywają się w Wenecji. Pierwsza walka wygrana 4:1 z reprezentantką Chorwacji Sulek Tihana,

druga walka z reprezentantką Niemiec Mia Bitsch kończy się wynikiem 0:0, jednak Marysia przegrywa przez wskazanie sędziów; trzecia walka repasazowa przegrana z reprezentantką gospodarzy 5:7

Drugi z reprezentantów Klubu YAMABUSHI- Mateusz Adametz startujący w kategorii kumite seniorów (-67 kg) pierwszą walkę wygrywa 4:3 z reprezentantem Niemiec , a druga walkę przegrywa z reprezentantem Szkocji 1:3.

W zawodach wzięło udział około 800 zawodników z 42 państw z całego świata. 

Gratulacje

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 05 grudnia 2022 00:31

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W KARATE WKF 2022 – wyniki

W dniu 4 grudnia 2022 r. we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF. W zawodach tych wzięło udział dwoje zawodników Klubu Karate YAMABUSHI, i tak:

Mateusz Adametz zdobywa srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski w kategorii kumite indywidualne (-67 kg), a Maria Kerner zdobywa brązowy medal w kategorii kumite seniorek (-55 kg).

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

 
sobota, 19 listopada 2022 21:33

VIII Grand Prix International Karate WKF Lębork 2022 - podsumowanie

W dniu 19 listopada 2022 r. w Lęborku odbył się VIII Grand Prix International w Karate WKF. W zawodach udział wzięło ponad 420 zawodników reprezentujących 23 Kluby z 4 państw. Tradycyjnie, jak co roku w turnieju tym uczestniczyła reprezentacja Klubu „YAMABUSHI", tym razem w składzie 14-osobowym.

Zawodnicy Klubu YAMABUSHI" zdobyli łącznie 9 medali, w tym, 2 złote, 1 srebrny i 6 brązowych, a medaliści to:


złoto:

Agata Grzybek – kumite indywidualne kadetek (-54 kg);

Jakub Cender – kumite indywidualne białe i żółte pasy chłopców 8-9 lat (+35 kg)

 

srebro:

Jan Maciejewski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-40 kg)

 

brąz:

Jan Maciejewski – kumite indywidualne białe i żółte pasy chłopców 10-11 lat (-40 kg);

Wiktor Kortas – kumite indywidualne białe i żółte pasy chłopców 8-9 lat (-35 kg);

Wiktoria Trębacz – kumite indywidualne białe i żółte pasy dziewcząt 10-11 lat (-30 kg);

Patryk Tarkowski – kumite indywidualne kadetów (-63 kg);

Maksymilian Chaberski – kumite indywidualne kadetów (-70 kg);

Kamil Woźniak – kumite indywidualne juniorów (-68 kg).

 

Tuż za podium uplasowali się:

Jakub Machaj – 5 miejsce w kumite indywidualnym juniorów (-68 g);

Wiktor Kortas – 7 miejsce w kumite indywidualnym białe i żółte pasy chłopców 8-9 lat;

Wiktor Trybuła – 7 miejsce w kumite indywidualnym białe i żółte pasy chłopców 10-11 lat;

Szymon Koryl – 7 miejsce w kumite indywidualnym kadetów (-57 kg)

 

Wielkie gratulacje 

Trener Andrzej 

 
niedziela, 13 listopada 2022 20:52

MISTRZOSTWA POLSKI W KARATE WKF

W dniach 12-13 listopada 2022 r. w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców U21 w Karate WKF. W zawodach udział wzięło 374 zawodników z 56 Klubów Karate z terenu całej Polski.

Dwunastoosobowa reprezentacja Klubu YAMABUSHI wywalczyła 7 medali, w tym 1 złoty, 1 srebrny i 5 brązowych, a medaliści to:

 

złoto - Jan Fierek, Fabian Sojka, Patryk Tarkowski, Szymon Koryl - MISTRZOWIE POLSKI w kategorii kumite drużynowe juniorów młodszych,

srebro - Fabian Sojka - VICE MISTRZ POLSKI w kategorii kumite indywidualne juniorów młodszych (-70 kg),

brąz:

Mateusz Adametz - kata indywidualne U21;

Aniela Dzedzej - kumite indywidualne juniorek (-59 kg);

Iga Daszkiewicz - kumite indywidualne juniorek młodszych (-47 kg);

Jan Fierek - kumite indywidualne juniorów młodszych (-63 kg);

Mateusz Adametz - kumite indywidualne U21 (-67 kg)

Tuż za podium uplasowali się:

Agata Grzybek - 5 miejsce w kumite indywidualnym juniorek młodszych (-54 kg);

Kacper Rosiński - 5 miejsce - kumite indywidualne U21 (-84 kg);

Patryk Tarkowski - 7 miejsce - w kumite indywidualnym juniorów młodszych (-63 kg)

Wielkie gratulacje 

Trener Andrzej

 
piątek, 04 listopada 2022 11:55

Aktywność zawodników Klubu „YAMABUSHI" w okresie listopad 2022 – styczeń 2023 r.

  • 05.11 - Bushi-do CUP – Bydgoszcz
  • 12-13.11 - Indywidualne i drużynowe MP U16, U18 & U21 – Wejherowo
  • 19.11 - VIII Grand Prix Lębork
  • 20.11 - Egzamin DAN - Wrocław
  • 20.11 - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Śrem
  • 26-27.11 - Indywidualne i drużynowe MP seniorów
  • 3-4.12 - cykliczne konsultacje trenersko-zawodnicze A. Nikulin, A. Busk - Osielsko/Świecie
  • 9-11.12 - Karate 1 Youth League – Włochy
  • 14.12 - egzamin klubowy na stopnie Karate
  • 16-18.12 - Konsultacje Kadry Narodowej
  • 17-18.12 - Puchar Polski dzieci i młodzików (U10, U12, U14)
  • 28.12 - II Turniej Klubowy – Osielsko
  • 13-15.01.2023 – Karate 1 Seria A – Ateny/Grecja

Powodzenia

Trener Andrzej

 
czwartek, 06 października 2022 11:07

Powołania na Mistrzostwa Świata Kadetów, Juniorów i U21 - 2022

Marysia Kerner powołana w skład Kadry Narodowej na Mistrzostwa Świata Kadetów, Juniorów i U21, które w dniach 26-30 października odbędą w Konya- Turcja :). Marysia reprezentować będzie Polskę w kategorii kumite indywidualne U21 (-50 kg).

Gratulacje

Trener Andrzej :)

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 57

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
750218
DzisiajDzisiaj24
W tym tygodniuW tym tygodniu483
W tym miesiącuW tym miesiącu1917
WszystkieWszystkie750218
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.