forex trading logo

sobota, 10 grudnia 2022 17:20

Turniej Sztuk Walki - Inowrocław

W dniu 10 grudnia 2022 r. Inowrocławiu odbył się XXIII Turniej Sztuk Walki zorganizowany przez Inowrocławski Klub Sportowy Karate. W zawodach tych udział wzięli najmłodsi zawodnicy Klubu YAMABUSHI, zdobywając 39 medali, w tym 13 złotych, 6 srebrnych i 20 brązowych.

Złoto:

  1. Mateusz Ostrowski – kata indywidualne chłopców 12-13 lat 7 kyu i wyżej
  2. Gracjan Weckwerth – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  3. Kacper Obara – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat
  4. Michalina Żurkowska – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  5. Jan Kalinowski – kihon chłopców 7-8 lat białe pasy
  6. Jan Kalinowski – kumite fantom chłopców 7 lat (białe pasy)
  7. Emilia Czerwonke – kihon dziewcząt 6 lat (białe pasy)
  8. Emilia Czerwonke – kihon dziewcząt 7-8 lat (białe pasy)
  9. Igor Wdowiak – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  10. Milan Pająkowski – tor przeszkód chłopców 7 lat
  11. Adam Czyżniewski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  12. Igor Wdowiak – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  13. Wiktor Kortas – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)

Srebro:

  1. Jakub Zakrzewski – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (białe pasy)
  2. Nina Sternal – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)
  3. Wiktor Trybuła – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  4. Maciej Kiec -kihon chłopców 7-8 lat białe pasy
  5. Alicja Bieńkowska – kihon dziewcząt 7-8 lat (białe pasy)
  6. Kajetan Kufel – tor przeszkód chłopców 6 lat

Brąz:

  1. Oliwier Janus – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  2. Kornel Kępczyk – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  3. Wiktoria Trębacz – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat
  4. Wiktoria Trębacz – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-45 kg)
  5. Mateusz Ostrowski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat
  6. Jan Maciejewski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat
  7. Aleksander Kochański – kihon chłopców 7-8 lat białe pasy
  8. Oliwier Bartoszewicz – kihon chłopców 7-8 lat białe pasy
  9. Mateusz Ostrowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat 7 kyu i wyższej
  10. Michalina Żurkowska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  11. Tymon Kuś – kumite fantom chłopców 6 lat (białe pasy)
  12. Kajetan Kufel – kumite fantom chłopców 6 lat (białe pasy)
  13. Kacper Deka – tor przeszkód chłopców 7 lat
  14. Wiktor Kortas – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat
  15. Wiktor Trybuła – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  16. Oliwier Janus – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)

Gratulacje

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
881370
DzisiajDzisiaj139
W tym tygodniuW tym tygodniu1490
W tym miesiącuW tym miesiącu5552
WszystkieWszystkie881370
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.