forex trading logo

niedziela, 21 listopada 2021 15:03

Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej w Karate WKF o Puchar Wójta Gminy Obrowo

W dniu 21 listopada 2021 r. odbyły się trzecie w ten weekend zawody Karate z udziałem zawodników Klubu „YAMABUSHI". Tym razem udaliśmy się do Brzozówki k. Torunia, gdzie zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Ziemi Dobrzyńskiej w Karate WKF o Puchar Wójta Gminy Obrowo. Oprócz zawodników z Klubu YAMABUSHI, w zawodach uczestniczyli również zawodnicy z Klubów: RONIN Toruń ( gospodarz zawodów), DOJO Toruń, BUSHIDO CITY Bydgoszcz oraz MKS Chełmża.

Młodzi zawodnicy Klubu YAMABUSHI zdobyli łącznie 24 medali (8 złotych, 10 srebrnych, 6 brązowych) , tym samym zajmując I miejsce w klasyfikacji generalnej zdobyli Puchar Wójta Gminy Obrowo, a medaliści to:

Złoto:

  1. Gracjan Weckwert – kihon chłopców 10-11 lat (białe pasy);
  2. Maja Tym – kihon dziewcząt 10-11 lat (białe pasy);
  3. Wiktor Trybuła – kihon chłopców 9 lat (białe pasy);
  4. Leon Gehrke – kata indywidualne chłopców 9-11 lat (żółte pasy);
  5. Franciszek Sowa – kata indywidualne chłopców 9 lat (białe pasy)
  6. Jan Bińkowski – kata indywidualne kadetów (białe pasy)
  7. Kacper Obara – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  8. Kacper Obara – kumite indywidualne chłopców 10 lat;

Srebro:

  1. Gracjan Weckwert – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy);
  2. Zuzanna Poliwodzińska – kihon dziewcząt 10-11 lat;
  3. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne kadetek;
  4. Antoni Idźkowski – kihon chłopców 7 lat i młodsi;
  5. Tomasz Superczyński – kihon chłopców 9 lat;
  6. Tomasz Superczyński – kumite indywidualne chłopców 9 lat i młodsi (-25 kg);
  7. Aleksander Dębiec – kata indywidualne chłopców 9 lat (białe pasy)
  8. Aleksander Dębiec – kumite indywidualne chłopców 9 lat (+25 kg)
  9. Mikołaj Burek – kumite indywidualne chłopców 11 lat (+40 kg);
  10. Mikołaj Burek – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-45 kg)

Brąz:

  1. Iga Daszkiewicz – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg);
  2. Jan Kalinowski – kihon chłopców 7 lat i młodsi;
  3. Leon Gehrke – kumite indywidualne chłopców 9 lat i młodsi (-25 kg);
  4. Franciszek Sowa – kumite indywidualne chłopców 9 lat (-25 kg);
  5. Shevchuk Wołodymyr – kata indywidualne chłopców 9 lat (białe pasy);
  6. Shevchuk Wołodymyr – kihon chłopców 9 lat.

Gratulacje

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
657288
DzisiajDzisiaj46
W tym tygodniuW tym tygodniu1308
W tym miesiącuW tym miesiącu5458
WszystkieWszystkie657288
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.