forex trading logo

środa, 29 września 2021 18:48

YAMABUSHI CUP 2021 – podsumowanie

W dniu 25 września br. na terenie Hali Sportowo-Widowiskowej w Świeciu odbył się jubileuszowy X Turniej Karate „YAMABUSHI CUP". W tegorocznych zawodach wzięło udział 350 zawodników (523 osobo/konkurencji) z 30 klubów Karate z całej Polski.

Zawodnicy Klubu „YAMABUSHI" zdobyli łącznie 20 medali (5 złotych, 7 srebrnych i 8 brązowych) zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju na Najlepszy Klub, ustępując miejsca jedynie Klubowi z Lęborka. Trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej zajął Klub Karate SENSHI z Tczewa.

W klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę turnieju uplasowały się Natasza Baranowska oraz Natalia Bułat, w kategorii chłopców ex aequo - Aleksander Rewers, Mateusz Gołębiewski, Aleksander Hek.

Medalistami z Klubu YAMABUSHI zostali:

złoto:

  1. Aleksander Hek – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
  2. Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy)
  3. Aleksander Hek – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg)
  4. Maciej Wegner – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-40 kg)
  5. Jan Fierek – kumite indywidualne kadetów (-63 kg)

srebro:

  1. Wiktor Kortas – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  2. Hubert Grzybek – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg)
  3. Hubert Grzybek – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg)
  4. Kacper Obara – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (+27 kg)
  5. Agata Grzybek – kumite indywidualne kadetek (-47 kg)
  6. Marta Stachowska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)
  7. Borys Kołata – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)

brąz:

  1. Kacper Obara – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  2. Marta Stachowska – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)
  3. Fabian Sojka – kumite indywidualne kadetów (-70 kg)
  4. Kacper Obara – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  5. Iga Daszkiewicz – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg)
  6. Fabian Sojka – kumite indywidualne juniorów (-68 kg)
  7. Kacper Rosiński – kumite indywidualne juniorów (- 76 i + 76 kg)
  8. Pola Różycka – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy)

Tuż za podium (5 miejsce) znaleźli się:

  • Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
  • Stanisław Mikołajczak – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
  • Błażej Michałek – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-35 kg)
  • Szymon Koryl – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg)
  • Patryk Tarkowski – kumite indywidualne kadetów (-57 kg)
  • Maciej Somerski – kumite indywidualne kadetów (-70 kg)
  • Maja Leśniewska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (+50 kg)
  • Julia Szot – kumite indywidualne kadetek (-47 kg)

Gratuluję wszystkim zawodnikom

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
649924
DzisiajDzisiaj21
W tym tygodniuW tym tygodniu776
W tym miesiącuW tym miesiącu4395
WszystkieWszystkie649924
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.