forex trading logo

poniedziałek, 29 czerwca 2020 19:31

Koniec roku szkolengo 2019/2020

Zakończyliśmy rok szkoleniowy i związany z tym udział w zawodach w roku szkolnym 2019/2020. Był to sezon startowy krótki i specyficzny. Dziękuję wszystkim zawodnikom za super zaangażowanie, szczególnie w trudnym okresie epidemii. Ilość osób uczestniczących w treningach online oraz treningach indywidualnych w okresie epidemii napawa dumą i optymizmem. Dziękuję rodzicom za wkład wniesiony w rozwój klubu i naszych zawodników.

Dziękuję naszym sponsorom - Panu Jackowi Rutkowskiemu i firmie MAT-BUD, Panu Krzysztofowi Reniewskiemu z firmy BUDREN, Panu Tomaszowi Mazur, Panu Wojciechowi Sypniewskiemu - Wójtowi Gminy Osielsko, Panu Sławomirowi Napierale - Burmistrzowi Nakła nad Notecią oraz Panu Krzysztofowi Kułakowskiemu - Burmistrzowi Świecia, Pani Iwonie Karolewskiej - Sekretarz Powiatu Świeckiego oraz wszystkim niewymienionym osobom za wsparcie działalności Klubu.

Teraz wakacje - życzę wszystkim miłego wypoczynku. Z niektórymi zawodnikami do zobaczenia na obozie sportowo-wypoczynkowym, który rozpoczyna się już 5 lipca br.

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
616467
DzisiajDzisiaj284
W tym tygodniuW tym tygodniu493
W tym miesiącuW tym miesiącu5809
WszystkieWszystkie616467
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.