forex trading logo

niedziela, 04 listopada 2012 09:48

Puchar Gór Opawskich - wyniki

W dniu 3 listopada br. skromna ekipa zawodników z Klubu "YAMABUSHI" (7 osób) wzięła udział w VIII Międzynarodowym Pucharze Gór Opawskich w Karate WKF, który odbył się w Prudniku. Pomimo nieprzespanej nocy, którą spędziliśmy w trasie, nasi zawodnicy zdobyli 4 medale - złoty, srebrny i 2 brązowe.

Złoty medal zdobył Oskar Smiałek w konkurencji kata indywidualne seniorów, srebrny medal zdobył Patryk Jastrzembski w konkurencji kata indywidualne juniorów, natomiast brązowe medale zdobył Dominik Wachowski w konkurencji kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (fantom) oraz Maciej Bandzarewicz w jednej z najbardziej licznej konkurencji kumite indywidulane chłopców 10-11 lat (-40 kg).Nasz kolejny zawodnik - Adam Gaca otarł się o medal, przegrał jednak walkę o brązowy medal plasując się na 5 miejscu. Nadmienić należy, że Adam startował w najliczniejszej konkurencji zawodów.

W zawodach udział wzięło ponad 300 zawodników z 22 Klubów z terenu całej Polski oraz kluby z Czech i Ukrainy.