forex trading logo

                                        Klubowe aktualności



poniedziałek, 24 czerwca 2024 08:02

Obóz sportowy 2024 - info.

Wszystkim obozowiczom przypominam, że wyjazd na obóz sportowo-wypoczynkowy w Jarosławcu w środę, 3 lipca 2024 r. o godz. 9.30 - Hala "Łuczniczka" w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej. Zbiórka o godz. 9.00.

Przypominam o zabraniu ze sobą zaległych, wypełnionych Kart uczestnika obozu.

Potrzebne rzeczy do zabrania:

  • Legitymacja szkolna,
  • Kurtka przeciwdeszczowa, bluza z długim rękawem i długie spodnie na wieczory i chłodniejsze dni
  • ręcznik plażowy,
  • dres, trampki, adidasy do ćwiczeń w terenie,
  • kimono, pas, ochraniacze do treningów Karate,
  • klapki na plaże, okrycie na głowę,
  • olejki z filtrem na słońce min. filtr 30,
  • strój i ręcznik kąpielowy,
  • preparat na komary,
  • przybory do higieny osobistej,
  • mały plecak do spacerów i wyjścia na plażę.

Dodatkowe informacje:

Ewentualne kieszonkowe można przygotować w podpisanych kopertach z odliczonymi pieniędzmi na każdy dzień (koperty można przekazać wychowawcy przed autokarem).

Trener Andrzej

 
piątek, 14 czerwca 2024 10:43

ERASMUS 2024

Stowarzyszenie Sportowe YAMABUSHI realizuje kolejny projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Workshops communication activities 1-1Workshops communication activities 1-2

 
poniedziałek, 10 czerwca 2024 11:27

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i U21 2024 – wyniki

7 medali, 3x i 4x zdobywają zawodnicy Klubu YAMABUSHI podczas Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i U21, które w dniach 8-9 czerwca 2024 r. odbyły się w Zielonki-Parcela. Zajęliśmy tym samym 6 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw na 64 kluby biorące udział.

Medaliści to:

  • Jan Fierek- zloto w kumite indywidualnym juniorów (-68 kg),
  • Hubert Grzybek- zloty w kumite indywidualnym juniorów młodszych (-63 kg),
  • Jan Fierek, Patryk Tarkowski, Fabian Sojka, Szymon Koryl- złoto w kumite drużynowym juniorów,
  • Agata Grzybek- brąz w kumite indywidualnym juniorek (-53 kg),
  • Patryk Tarkowski- brąz w kumite indywidualnym juniorów (-68 kg),
  • Fabian Sojka- brąz w kumite indywidualnym juniorów (-76 kg),
  • Hubert Grzybek, Borys Kołata, Wiktor Stankiewicz- brąz w kumite drużynowym juniorów młodszych.

Tuż za podium uplasował się Jakub Machaj który w kategorii kumite indywidualne U21 (-67 kg) zajął 5 miejsce.

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • Gmina Osielsko
  • Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • Oksir Świecie Dział Sportu
  • Gminny Ośrodek Kultury w Osielsko
  • GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
sobota, 25 maja 2024 19:12

II IPPON CUP 2024

Wielkie brawa dla najmłodszych zawodników Klubu YAMABUSHI, którzy w dniu 25 maja 2024 r. wzięli udział w II edycji zawodów Karate, które odbyły się w Koronowie. Zdobyliśmy łącznie 21 medali - 6 złotych, 10 srebrnych i 5 brązowych

Złoto

  • Jan Kalinowski- kata chłopców U10.
  • Emilia Czerwonka- kata dziewcząt U8,
  • Borys Kołata- kumite U14 (-55 kg),
  • Emilia Czerwonka- kumite dziewcząt U10 (-25 kg),
  • Emilia Czerwonka- kumite dziewcząt U8 (-25 kg),
  • Emilia Czerwonka - kumite dziewcząt U8 (-25 kg) białe pasy

Srebro

  • Łukasz Baumgart - kata chłopców U10
  • Jan Kalinowski- kata chłopców U12,
  • Wiktor Szostak - kata chłopców U8
  • Emilia Czerwonka- kata dziewcząt U10,
  • Maria Kocoń- kata dziewcząt U8,
  • Jakub Cender- kumite chłopców U12 (+45 kg)
  • Bartosz Dudek- kumite chłopców U12(-35 kg),
  • Borys Kołata- kumite chłopców U16 (-57 kg)
  • Sara Przybyszewska- kumite dziewcząt U12 (+45 kg),
  • Oliwia Halada - kumite dziewcząt U12 (-35 kg) białe pasy

Brąz

  • Michał Pruski- kata chłopców U12,
  • Jan Kalinowski- kumite chłopców U10 (-30 kg),
  • Michał Pruski- kumite chłopców U12 (+35 kg) białe pasy
  • Jakub Cender- kumite indywidualne U14 (-55 kg)
  • Wiktoria Trębacz- kumite dziewcząt U14 (-42 kg).

Gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • - Gmina Osielsko
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
sobota, 25 maja 2024 18:18

III SUDETS OPEN 2024

Jedyny reprezentant Klubu YAMABUSHI Mateusz Ostrowski Mat Ost biorący udział w zawodach Karate III Sudets Open, które w dniu 25 maja 2024 r. odbyły się w Karpaczu zdobywa brązowy medal w kategorii kumite indywidualne chłopców U14 (-45 kg).

Gratulacje 

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 20 maja 2024 11:43

KARATE 1 Youth League – A Coruna 2024

Trzech zawodników Klubu YAMABUSHI wzięło udział w prestiżowych zawodach Karate w ramach światowej ligi młodzieżowej - Karate 1 Youth League, które w dniach 16-19 maja 2024 r. odbyły się w A Coruna (Hiszpania)

Hubert Grzybek kategoria kumite indywidualne kadetów (-63 kg)

  • Polska - Portugalia 4:0
  • Polska - Niemcy 4:1
  • Polska - Hiszpania 3:4 (kary przeciwnika)
  • Polska - Kazachstan 2:2
  • ćwierćfinał - Polska - Bosnia i Hercegowina 1:8
  • repasaż- Polska - Grecja 0:1

Hubert ostatecznie zajmuje 7 miejsce przy kompletnie obstawionej konkurencji 96 zawodników z całego świata.

Jan Fierek kategoria kumite indywidualne juniorów (-68 kg)

  • Polska - Hiszpania 4:0
  • Polska - Włochy 1:0
  • przegrana z reprezentantem Francji , który w ostatniej sekundzie przegrywa walkę o wejście do finału.

Jakub Machaj kategoria kumite indywidualne juniorów (-61 kg)

  • pierwsza walka przegrana z reprezentantem Włoch

Gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • Gmina Osielsko
  • Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • Oksir Świecie Dział Sportu
  • Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 20 maja 2024 11:38

IV SILVER CUP – 2024

Podczas gdy cześć starszych zawodników Klubu YAMABUSHI walczyła z najlepszymi zawodnikami z całego świata w ramach Karate 1 Youth League w A Corunie w Hiszpanii (relacja w odrębnym poście), młodsi zawodnicy wzięli udział w IV edycji zawodów Karate SILVER CUP, które w dniu 18 maja 2024 r. odbyły się w Strzałkowie.

W zawodach udział wzięło około 450 zawodników (około. 650 osobokonkurencji) z 36 polskich klubów. Młodzi zawodnicy Klubu YAMABUSHI spisali się rewelacyjne zdobywając 20 medali (6 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych) i tym samym klasyfikując się na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej turnieju, a medaliści to:

Złoto

  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U10,
  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U12,
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U8,
  • Oliwia Halada- kata indywidualne pierwszy krok 10 lat i starsi,
  • Alicja Bieńkowska- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg),
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U8 (-25 kg)

Srebro

  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U14,
  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U16,
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U10,
  • Jakub Halada - kata indywidualne pierwszy krok 8 lat,
  • Volodymyr Shevchuk- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg),
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg)

Brąz

  • Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U10,
  • Bartosz Czerwonka- kata indywidualne chłopców pierwszy 10 lat i starsi,
  • Anastazja Rudnicka- kata indywidualne dziewcząt pierwszy krok 8 lat,
  • Wiktor Trybuła- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg)
  • Wiktor Stankiewicz- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg)
  • Wiktor Stankiewicz - kumite indywidualne chłopców U16 (-52 kg)
  • Borys Kołata- kumite indywidualne chłopców U16 (-57 kg)
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+35 kg)

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Podziękowania dla wszystkich rodziców za zaangażowanie podczas mojej nieobecności, a w szczególności dla Pani Karoliny Czerwonka oraz Pani Eweliny Kalinowskiej za logistykę podczas zawodów

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • Gmina Osielsko
  • Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • Oksir Świecie Dział Sportu
  • Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 13 maja 2024 11:35

Pomerania Cup 2024

W dniu 12 maja 2024 r. w Rumii odbyła się XV edycja zawodów pn. "POMERANIA CUP". Zawodnicy Klubu YAMABUSHI zdobyli 18 medali, w tym 6 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych zajmując tym samym 6 miejsce w klasyfikacji generalnej na 26 klubów biorących udział w turnieju.

Medaliści to:

Złoto

  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U10;
  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U14;
  • Alicja Bieńkowska- kata indywidualne dziewcząt U10;
  • Wiktor Stankiewicz- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg);
  • Patryk Tarkowski- kumite indywidualne juniorów (-68 kg);
  • Jakub Machaj- kumite indywidualne seniorów (-67 i -75 kg)

Srebro

  • Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U10;
  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U16;
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+30 kg);
  • Jan Mikołajczak- kumite indywidualne chłopców U10 (-30 kg);
  • Jan Fierek- kumite indywidualne juniorów (-68 kg);
  • Alicja Bieńkowska- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg);
  • Jan Fierek- kumite indywidualne seniorów (-67 i -75 kg),

Brąz

  • Jan Kalinowski- kumite indywidualne chłopców U10 (-30 kg);
  • Volodymyr Shevchuk- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg);
  • Wiktor Trybuła- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg);
  • Mateusz Ostrowski- kumite indywidualne chłopców U14 (-45 kg);
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+35 kg)

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

- Gmina Osielsko

- Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała

- Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski

- Oksir Świecie Dział Sportu

- Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku

- GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
niedziela, 28 kwietnia 2024 20:20

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW STREFA B

Trzy medale 1 złoty i 2 brązowe to wynik medalowy zawodników Klubu YAMABUSHI podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Strefa B, które w dniu 28 kwietnia 2024 r. odbyły się w Bydgoszczy.

Medaliści to:

  • Mateusz Ostrowski- złoto w kata indywidualnym młodzików K-2,
  • Wiktor Trybuła - brąz w kumite indywidualnym młodzików (-54 kg),
  • Jakub Cender- brąz w kumite indywidualnym młodzików (+54 kg)

Tuż za podium znalazł się Jakub Cender zajmując 5 miejsce w kata indywidualnym młodzików K-1

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • - Gmina Osielsko
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 11:21

X Central Poland Open Grand Prix Karate - wyniki

Kolejny turniej z udziałem zawodników Klubu YAMABUSHI. Tym razem wzięliśmy udział w dwudniowych (20/21 kwietnia 2024) zawodach w Pleszewie - X Central Poland Open Grand Prix Karate. Zawodnicy Klubu YAMABUSHI, dobyli łącznie 11 medali, 4 złote i 7 brązowych, zajmując w klasyfikacji generalnej zawodów 7 miejsce na 77 klubów- 800 zawodników z 8 państw.

Medaliści to:

Złoto

  • Jan Kalinowski - kata indywidualne chłopców U10;
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U8;
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U10;
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U8 (-25 kg)

Brąz

  • Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U10;
  • Hubert Grzybek - kumite indywidualne U16 (-63 kg);
  • Jan Fierek -kumite indywidualne U18 (-68 kg);
  • Fabian Sojka- kumite indywidualne U18 (-76 kg);
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg);
  • Fabian Sojka- kumite indywidualne U21 (-75 kg);
  • Kacper Rosiński- kumite indywidualne seniorów (-75 kg).

Tuż za podium na V miejscach znaleźli się:

  • Maciej Kiec - kata indywidualne 44-49 U10,
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+35 kg),
  • Agata Grzybek- kumite indywidualne U18 (-53 kg),
  • Jakub Machaj- kumite indywidualne U21 (-67 kg),
  • Jan Fierek- kumite indywidualne U21 (-75 kg).

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • - Gmina Osielsko
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 61

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
895180
DzisiajDzisiaj12
W tym tygodniuW tym tygodniu1694
W tym miesiącuW tym miesiącu6164
WszystkieWszystkie895180
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.