forex trading logo

                                        Klubowe aktualności



sobota, 25 maja 2024 19:12

II IPPON CUP 2024

Wielkie brawa dla najmłodszych zawodników Klubu YAMABUSHI, którzy w dniu 25 maja 2024 r. wzięli udział w II edycji zawodów Karate, które odbyły się w Koronowie. Zdobyliśmy łącznie 21 medali - 6 złotych, 10 srebrnych i 5 brązowych

Złoto

  • Jan Kalinowski- kata chłopców U10.
  • Emilia Czerwonka- kata dziewcząt U8,
  • Borys Kołata- kumite U14 (-55 kg),
  • Emilia Czerwonka- kumite dziewcząt U10 (-25 kg),
  • Emilia Czerwonka- kumite dziewcząt U8 (-25 kg),
  • Emilia Czerwonka - kumite dziewcząt U8 (-25 kg) białe pasy

Srebro

  • Łukasz Baumgart - kata chłopców U10
  • Jan Kalinowski- kata chłopców U12,
  • Wiktor Szostak - kata chłopców U8
  • Emilia Czerwonka- kata dziewcząt U10,
  • Maria Kocoń- kata dziewcząt U8,
  • Jakub Cender- kumite chłopców U12 (+45 kg)
  • Bartosz Dudek- kumite chłopców U12(-35 kg),
  • Borys Kołata- kumite chłopców U16 (-57 kg)
  • Sara Przybyszewska- kumite dziewcząt U12 (+45 kg),
  • Oliwia Halada - kumite dziewcząt U12 (-35 kg) białe pasy

Brąz

  • Michał Pruski- kata chłopców U12,
  • Jan Kalinowski- kumite chłopców U10 (-30 kg),
  • Michał Pruski- kumite chłopców U12 (+35 kg) białe pasy
  • Jakub Cender- kumite indywidualne U14 (-55 kg)
  • Wiktoria Trębacz- kumite dziewcząt U14 (-42 kg).

Gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • - Gmina Osielsko
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
sobota, 25 maja 2024 18:18

III SUDETS OPEN 2024

Jedyny reprezentant Klubu YAMABUSHI Mateusz Ostrowski Mat Ost biorący udział w zawodach Karate III Sudets Open, które w dniu 25 maja 2024 r. odbyły się w Karpaczu zdobywa brązowy medal w kategorii kumite indywidualne chłopców U14 (-45 kg).

Gratulacje 

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 20 maja 2024 11:43

KARATE 1 Youth League – A Coruna 2024

Trzech zawodników Klubu YAMABUSHI wzięło udział w prestiżowych zawodach Karate w ramach światowej ligi młodzieżowej - Karate 1 Youth League, które w dniach 16-19 maja 2024 r. odbyły się w A Coruna (Hiszpania)

Hubert Grzybek kategoria kumite indywidualne kadetów (-63 kg)

  • Polska - Portugalia 4:0
  • Polska - Niemcy 4:1
  • Polska - Hiszpania 3:4 (kary przeciwnika)
  • Polska - Kazachstan 2:2
  • ćwierćfinał - Polska - Bosnia i Hercegowina 1:8
  • repasaż- Polska - Grecja 0:1

Hubert ostatecznie zajmuje 7 miejsce przy kompletnie obstawionej konkurencji 96 zawodników z całego świata.

Jan Fierek kategoria kumite indywidualne juniorów (-68 kg)

  • Polska - Hiszpania 4:0
  • Polska - Włochy 1:0
  • przegrana z reprezentantem Francji , który w ostatniej sekundzie przegrywa walkę o wejście do finału.

Jakub Machaj kategoria kumite indywidualne juniorów (-61 kg)

  • pierwsza walka przegrana z reprezentantem Włoch

Gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • Gmina Osielsko
  • Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • Oksir Świecie Dział Sportu
  • Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 20 maja 2024 11:38

IV SILVER CUP – 2024

Podczas gdy cześć starszych zawodników Klubu YAMABUSHI walczyła z najlepszymi zawodnikami z całego świata w ramach Karate 1 Youth League w A Corunie w Hiszpanii (relacja w odrębnym poście), młodsi zawodnicy wzięli udział w IV edycji zawodów Karate SILVER CUP, które w dniu 18 maja 2024 r. odbyły się w Strzałkowie.

W zawodach udział wzięło około 450 zawodników (około. 650 osobokonkurencji) z 36 polskich klubów. Młodzi zawodnicy Klubu YAMABUSHI spisali się rewelacyjne zdobywając 20 medali (6 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych) i tym samym klasyfikując się na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej turnieju, a medaliści to:

Złoto

  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U10,
  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U12,
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U8,
  • Oliwia Halada- kata indywidualne pierwszy krok 10 lat i starsi,
  • Alicja Bieńkowska- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg),
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U8 (-25 kg)

Srebro

  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U14,
  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U16,
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U10,
  • Jakub Halada - kata indywidualne pierwszy krok 8 lat,
  • Volodymyr Shevchuk- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg),
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg)

Brąz

  • Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U10,
  • Bartosz Czerwonka- kata indywidualne chłopców pierwszy 10 lat i starsi,
  • Anastazja Rudnicka- kata indywidualne dziewcząt pierwszy krok 8 lat,
  • Wiktor Trybuła- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg)
  • Wiktor Stankiewicz- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg)
  • Wiktor Stankiewicz - kumite indywidualne chłopców U16 (-52 kg)
  • Borys Kołata- kumite indywidualne chłopców U16 (-57 kg)
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+35 kg)

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Podziękowania dla wszystkich rodziców za zaangażowanie podczas mojej nieobecności, a w szczególności dla Pani Karoliny Czerwonka oraz Pani Eweliny Kalinowskiej za logistykę podczas zawodów

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • Gmina Osielsko
  • Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • Oksir Świecie Dział Sportu
  • Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 13 maja 2024 11:35

Pomerania Cup 2024

W dniu 12 maja 2024 r. w Rumii odbyła się XV edycja zawodów pn. "POMERANIA CUP". Zawodnicy Klubu YAMABUSHI zdobyli 18 medali, w tym 6 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych zajmując tym samym 6 miejsce w klasyfikacji generalnej na 26 klubów biorących udział w turnieju.

Medaliści to:

Złoto

  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U10;
  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U14;
  • Alicja Bieńkowska- kata indywidualne dziewcząt U10;
  • Wiktor Stankiewicz- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg);
  • Patryk Tarkowski- kumite indywidualne juniorów (-68 kg);
  • Jakub Machaj- kumite indywidualne seniorów (-67 i -75 kg)

Srebro

  • Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U10;
  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U16;
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+30 kg);
  • Jan Mikołajczak- kumite indywidualne chłopców U10 (-30 kg);
  • Jan Fierek- kumite indywidualne juniorów (-68 kg);
  • Alicja Bieńkowska- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg);
  • Jan Fierek- kumite indywidualne seniorów (-67 i -75 kg),

Brąz

  • Jan Kalinowski- kumite indywidualne chłopców U10 (-30 kg);
  • Volodymyr Shevchuk- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg);
  • Wiktor Trybuła- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg);
  • Mateusz Ostrowski- kumite indywidualne chłopców U14 (-45 kg);
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+35 kg)

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

- Gmina Osielsko

- Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała

- Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski

- Oksir Świecie Dział Sportu

- Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku

- GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
niedziela, 28 kwietnia 2024 20:20

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW STREFA B

Trzy medale 1 złoty i 2 brązowe to wynik medalowy zawodników Klubu YAMABUSHI podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Strefa B, które w dniu 28 kwietnia 2024 r. odbyły się w Bydgoszczy.

Medaliści to:

  • Mateusz Ostrowski- złoto w kata indywidualnym młodzików K-2,
  • Wiktor Trybuła - brąz w kumite indywidualnym młodzików (-54 kg),
  • Jakub Cender- brąz w kumite indywidualnym młodzików (+54 kg)

Tuż za podium znalazł się Jakub Cender zajmując 5 miejsce w kata indywidualnym młodzików K-1

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • - Gmina Osielsko
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 11:21

X Central Poland Open Grand Prix Karate - wyniki

Kolejny turniej z udziałem zawodników Klubu YAMABUSHI. Tym razem wzięliśmy udział w dwudniowych (20/21 kwietnia 2024) zawodach w Pleszewie - X Central Poland Open Grand Prix Karate. Zawodnicy Klubu YAMABUSHI, dobyli łącznie 11 medali, 4 złote i 7 brązowych, zajmując w klasyfikacji generalnej zawodów 7 miejsce na 77 klubów- 800 zawodników z 8 państw.

Medaliści to:

Złoto

  • Jan Kalinowski - kata indywidualne chłopców U10;
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U8;
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U10;
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U8 (-25 kg)

Brąz

  • Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U10;
  • Hubert Grzybek - kumite indywidualne U16 (-63 kg);
  • Jan Fierek -kumite indywidualne U18 (-68 kg);
  • Fabian Sojka- kumite indywidualne U18 (-76 kg);
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg);
  • Fabian Sojka- kumite indywidualne U21 (-75 kg);
  • Kacper Rosiński- kumite indywidualne seniorów (-75 kg).

Tuż za podium na V miejscach znaleźli się:

  • Maciej Kiec - kata indywidualne 44-49 U10,
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+35 kg),
  • Agata Grzybek- kumite indywidualne U18 (-53 kg),
  • Jakub Machaj- kumite indywidualne U21 (-67 kg),
  • Jan Fierek- kumite indywidualne U21 (-75 kg).

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • - Gmina Osielsko
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 12:45

Akademickie Mistrzostwa Polski – Białystok 12.04.2024

Marysia Kerner i Kacper Rosiński wracają z Akademickich Mistrzostw Polski w Karate z brązowymi medalami. Marysia reprezentując Uniwersytet Warszawski medal zdobywa w kategorii kumite kobiet (-55 kg), a Kacper reprezentując Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika medal zdobywa w kategorii kumite mężczyzn (-75 kg).

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 11:27

II Ogólnopolski Turniej Karate - Besuto Cup

W dniu 13 kwietnia 2024 r. młodsi zawodnicy Klubu YAMABUSHI wzięli udział w II Ogólnopolskim Turnieju Karate - BESUTO CUP, który odbył się w Witkowie k. Gniezna. W zawodanxh udział wzięło ponad 400 zawodników. Dzięki zdobytym 23 medalom (5 złotych, 8 srebrnych i 10 brązowych) Klub YAMABUSHI zajmuje 5 miejsce w klasyfikacji generalnej na 37 polskich klubów biorących udział w turnieju.

Medaliści to:

Złoto

  • Jan Kalinowski, Maciej Kiec, Jan Mikołajczak- kata drużynowe chłopców U10;
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U8;
  • Kacper Kamiński- kumite indywidualne chłopców U14 (-50 kg);
  • Alicja Bieńkowska- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg)
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U8 (-25 kg)

Srebro 

  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U10;
  • Alicja Bieńkowska, Emila Czerwonka, Paulina Semczuk- kata drużynowe dziewcząt U10;
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U10;
  • Maciej Kiec- kumite indywidualne chłopców U10 (+35 kg);
  • Jan Kalinowski- kumite indywidualne chłopców U10 (-30 kg);
  • Jakub Cender- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg);
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg);
  • Paulina Semczuk- kumite indywidualne dziewcząt U8 (+25 kg)

Brąz

  • Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U10;
  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U14;
  • Paulina Semczuk- kata indywidualne dziewcząt U8;
  • Wiktor Trybuła-kumite indywidualne chłopców U12 (+35 kg);
  • Gracjan Weckwerth-kumite indywidualne chłopców (+55 kg);
  • Wiktor Trybuła- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg);
  • Borys Kołata- kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg);
  • Wiktor Stankiewicz - kumite indywidualne kadetów (-52 kg);
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt U10 (+35 kg);
  • Zuzanna Krawczyk - kumite fantom dziewcząt U12.

Tuż za podium znaleźli się:

  • Mateusz Ostrowski- V m kata U16
  • Alicja Bieńkowska- V m kata dziewcząt U10,
  • Filip Kołodziejski- V m kata pierwszy krok
  • Aleksander Krawczyk -V m kata pierwszy krok 6 lat i mlodsi;
  • Weronika Tucholska - V m kata pierwszy krok 8 lat,
  • Miłosz Baran - V m kihon pierwszy krok 8 lat,
  • Igor Wdowiak- V m kumite chłopców U10 (-30 kg),
  • Jan Kalinowski- V m kumite chłopców U10 (-30 kg),
  • Wiktor Stankiewicz- V m kumite chłopców U14 (-55 kg),
  • Julia Grzybowska - V m kumite fantom dziewcząt U10,
  • Pola Barłóg - V m kumite fantom dziewcząt U12,
  • Oliwia Halada - V m kumite fantom dziewcząt U12.

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • - Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski
  • https://www.facebook.com/OsielskoGmina
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • https://www.facebook.com/gminanaklo
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • https://www.facebook.com/gminaswiecie
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant
 
czwartek, 11 kwietnia 2024 11:28

Informacja i projekcie współfnanowanym ze środków Unii Europejskiej realizowanym przez Klub Karate YAMABUSHI

Eu Logo US - official logo

Highlight: Success of Online Healthy Lifestyle Training!

We are excited to share the outcomes of the recent Online Healthy Lifestyle Training held on March 21-22, 2024, with 15 participants from five organizations in Italy, Spain, and Poland. The training aimed to promote a healthy lifestyle among young individuals and discuss the role of sports in intercultural communication and inclusion.

Participants engaged in interactive sessions, including Q&A, group problem-solving activities, and brainstorming. Topics covered included defining a healthy lifestyle per WHO, the link between sports and a healthy lifestyle, and addressing challenges like limited access to sports facilities and cultural barriers.

The second day delved into promoting inclusive physical activity, the significance of the Paralympic Games, and practical examples of sports promotion. Participants also brainstormed on using sports for their next steps.

This project was made possible by the collaboration of organizations from Italy, Spain, and Poland, supported by the Erasmus+ Programme of the European Union.

Special thanks to all participants and organizations for their dedication to promoting a healthy lifestyle and fostering intercultural understanding through sports.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 61

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
874176
DzisiajDzisiaj327
W tym tygodniuW tym tygodniu327
W tym miesiącuW tym miesiącu8493
WszystkieWszystkie874176
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.