forex trading logo

                                        Klubowe aktualności



sobota, 06 kwietnia 2024 18:38

Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF 2024

Dwa brązowe medale jadą do woj. kujawsko-pomorskiego z Mistrzostw Polski Seniorów w Karate WKF , które w dniu 6 kwietnia 2024 r. odbyły się w Kleszczewie (wielkopolska), a wszystko za sprawą zawodników z Klubu YAMABUSHI:

  • Krzysztof Michalski - brąz kumite indywidualne seniorów (+84 kg) - wielki powrót po 4 latach przerwy w zawodach;
  • Marysia Kerner - brąz w kategorii kumite indywidualne seniorek (-55 kg).
  • Kacper Rosiński zajmuje 5 miejsce w kategorii kumite indywidualne seniorów (-75 kg).

Gratulacje

Trener Andrzej

Polska Unia Karate - Polski Związek Sportowy

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

  • - Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski
  • https://www.facebook.com/OsielskoGmina
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • https://www.facebook.com/gminanaklo
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • https://www.facebook.com/gminaswiecie
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
sobota, 06 kwietnia 2024 18:32

Stypendia Sportowe na 2024

W dniu 4 kwietnia 2024 r. w Toruń CKK Jordanki odbyła się uroczysta Gala Sportu zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego podczas której wręczone zostały 10 miesięczne stypendia sportowe za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w 2023 r. W gali udział wzięli zawodnicy Klubu Karate "YAMABUSHI" - Mistrzowie Polski w Karate z 2023 r. Jan Fierek, Patryk Tarkowski, Fabian Sojka, Jakub Machaj, którym stypendia wręczył Piotr Całbecki - Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Gratulacje

Trener Andrzej

Polska Unia Karate - Polski Związek Sportowy

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren- Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo- Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

  • - Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski
  • https://www.facebook.com/OsielskoGmina
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • https://www.facebook.com/gminanaklo
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • https://www.facebook.com/gminaswiecie
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
piątek, 29 marca 2024 15:32

WARSAW CUP 2024

W dniu 24 marca 2024 r. w Warszawie odbył się międzynarodowy turniej Karate udziałem 600 zawodników reprezentujących 65 klubów Karate z 8 państw. Zawodnicy Klubu YAMABUSHI w zawodach pod nazwą - II WARSAW OPEN , zdobywają 9 medali, 3 złote i 6 brązowych zajmując 8 miejsce w klasyfikacji generalnej (5 miejsce wśród polskich klubów), a medaliści to:

  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U8
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U8 (-25 kg)
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg)
  • Jan Mikołajczak- kata indywidualne chłopców U1p,
  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U10,
  • Wiktor Trybuła- kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg),
  • Borys Kołata- kumite indywidualne chłopców U12 (-55 kg),
  • Hubert Grzybek- kumite indywidualne chłopców U16 (-63 kg)
  • Jakub Machaj- kumite indywidualne juniorów (-68 kg)

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak
  • oraz samorządy:
  • - Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski
  • https://www.facebook.com/OsielskoGmina
  • - Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała
  • https://www.facebook.com/gminanaklo
  • - Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski
  • https://www.facebook.com/gminaswiecie
  • - Oksir Świecie Dział Sportu
  • - Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku
  • - GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
poniedziałek, 18 marca 2024 21:53

Grand Prix Slovakia 2024 – wyniki i info

W dniach 15-17 marca 2024 r. w Bratysławie odbył się jeden z największych turniejów Karate 44 th Grand Prix Slovakia, w którym udział wzięło około 2600 zawodników (około 3500 osobokonkurencji) z 308 klubów reprezentujących 36 państw.

Zawodnicy Klubu YAMABUSHI osiągnęli poniższe wyniki:

  • Emilia Czerwonka - złoto w kata indywidualne dziewcząt U8,
  • Emilia Czerwonka- 5 miejsce w kumite indywidualnym dziewcząt U8 (-24 kg),
  • Jan Fierek - 7 miejsce w kumite indywidualnym juniorów (-68 kg)
  • Jan Fierek - 7 miejsce w kumite indywidualnym U21 (-75 kg),
  • Maciej Kiec - 9 miejsce w kumite indywidualnym chłopców U10 (+ 34 kg).

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

  • MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski
  • Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem
  • Budren - Krzysztof Reniewski
  • DFDS Logistics Polska Sp z oo
  • HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz
  • Restauracja Kami
  • PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

- Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski

https://www.facebook.com/OsielskoGmina

- Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała

https://www.facebook.com/gminanaklo

- Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski

https://www.facebook.com/gminaswiecie

- Oksir Świecie Dział Sportu

- Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku

- GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
niedziela, 10 marca 2024 22:39

IX UKEMI CUP – wyniki i info

W dniu 9 marca 2024 r. najmłodsi zawodnicy Klubu YAMABUSHI wzięli udział w IX edycji zawodów Karate pn. UKEMI CUP zdobywając łącznie 8 medali (3 złote, 2 srebrne i 3 brązowe).

Złoto

  • Jan Kalinowski- kata indywidualne chłopców U10,
  • Emilia Czerwonka- kata indywidualne dziewcząt U8,
  • Emilia Czerwonka - kumite indywidualne dziewcząt U8 (-25 kg)

Srebro

  • Wiktor Stankiewicz - kumite indywidualne chłopców U14 (-55 kg),
  • Emilia Czerwonka- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg)

Brąz

  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców U16,
  • Alicja Bieńkowska- kumite indywidualne dziewcząt U10 (-25 kg),
  • Wiktor Kortas - kumite indywidualne chłopców U12 (-40 kg)

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski

Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem

Budren - Krzysztof Reniewski

DFDS Logistics Polska Sp z oo

HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz

PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

- Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski

- Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała

- Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski

- Oksir Świecie Dział Sportu

- Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku

- GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
niedziela, 03 marca 2024 21:58

23 th Central Europe Open - wyniki

W miniony weekend, w dniach 2/3 marca 2024 r. w Bydgoszczy odbyły sie zawody Karate pn.23 th Central Europe Open, w których wzięło udzial ponad 1000 zawodników z 10 państw. Znakomicie spisali sie zawodnicy Klubu YAMABUSHI zdobywając 26 medali, 9 zlotych, 8 srebrnych i 9 brązowych zajmujac tym samym 3 miejsce (77 klubów biorących udział-najlepszy Klub z Polski ) w klasyfikacji generalnej zawodów jako najlepszy Klub turnieju.

Medaliści to:

Złoto

  • Jan Fierek- kumite U21 (-75 kg),
  • Hubert Grzybek- kumite U16 (-63 kg)
  • Emilia Czerwonka- kata dziewcząt U8
  • Emilia Czerwonka- kata dziewcząt U8 białe i żółte pasy
  • Margaryta Shevchuk- kumite U8 (+25kg )
  • Margaryta Shevchuk-kumite U8 (+25 kg) białe i żółte pasy
  • Emilia Czerwonka-kumite U8 (-25 kg)
  • Emilia Czerwonka-kumite U8 (-25 kg) białe i żółte pasy
  • Jan Mikołajczak, Maciej Kiec, Jan Kalinowski- kata drużynowe U12

Srebro

  • Iga Daszkiewicz - kumite U16 (-47kg)
  • Jan Kalinowski-kata U10
  • Jan Kalinowski- kata U10 białe i żółte pasy
  • Paulina Semczuk-kata U8
  • Wiktor Trybuła- kumite U12 (+40 kg) białe i żółte pasy
  • Jan Kalinowski, Jan Mikołajczak, Maciej Kiec- kumite drużynowe U10 (+30 kg),
  • Filip Kołodziejski, Bartosz Dudek, Wojciech Bąk - kumite drużynowe U12 (+35 kg)
  • Alicja Bieńkowska, Emilia Czerwonka, Paulina Semczuk- kumite drużynowe U10 (-30 kg)

Brąz

  • Jan Fierek - kumite U18 (-68 kg)
  • Maciej Kiec-kata U10
  • Tymon Kuś- kata chłopców U8 białe I żółte pasy
  • Alicja Bieńkowska- kata dziewcząt U10
  • Alicja Bieńkowska-kata dziewcząt U10 białe i żółte pasy
  • Volodymyr Shevchuk- kumite chłopców U12 (+40 kg) białe i żółte pasy
  • Volodymyr Shevchuk- kumite chłopców U12 (+45 kg)
  • Wiktor Kortas - kumite chłopców U12 (-35 kg)
  • Alicja Bieńkowska, Emilia Czerwonka, Paulina Semczuk-kata drużynowe U12

Wielkie gratulacje

Trener Andrzej

Nasi sponsorzy - firmy godne zaufania i wspierające sport:

MAT BUD Materiały Budowlane - Jacek Rutkowski

Fundacja Jacka Rutkowskiego - Pomagajmy Razem

Budren - Krzysztof Reniewski

DFDS Logistics Polska Sp z oo

HYDRAFBUD Sp z oo - Rafał Mróz

PremiumLeasing24.pl - Leasing, Pożyczka Leasingowa, Kredyt - Miroslaw Kowalak

oraz samorządy:

- Gmina Osielsko - Wójt Wojciech Sypniewski

https://www.facebook.com/OsielskoGmina

- Miasto i Gmina Nakło nad Notecią - Burmistrz Sławomir Napierała

https://www.facebook.com/gminanaklo

- Miasto i Gmina Świecie - Burmistrz Krzysztof Kułakowski

https://www.facebook.com/gminaswiecie

- Oksir Świecie Dział Sportu

- Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku

- GOSiR Osielsko - Katarzyna Sierant

Dziękuję

Trener Andrzej

 
sobota, 16 grudnia 2023 22:31

I Ogólnopolski Turniej Karate „SHUTO CUP"

W dniu 16 grudnia 2023 r. w Starogardzie Gdańskim, najmłodsza, 8-0sobowa grupa zawodników Klubu YAMABUSHI, wzięła udział w I Ogólnopolskim Turnieju Karate "SHUTO CUP". Nasi zawodnicy zdobyli 8 medali - 3 złote, 3 srebrne i 2 brązowe, a medaliści to;

Złoto:

  • Mateusz Ostrowski - kata chłopców U12,
  • Mateusz Ostrowski - kata chłopców U14.
  • Michalina Żurkowska - kumite dziewcząt U12 (-40 kg) białe i żółte pasy.

Srebro:

  • Sara Przybyszewska - kata dziewcząt U12 białe i żółte pasy,
  • Sara Przybyszewska - kumite dziewcząt U12 (-40 kg),
  • Sara Przybyszewska - kumite dziewcząt U12 (-40 kg) białe i żółte pasy,

Brąz:

  • Sara Przybyszewska - kata dziewcząt U12,
  • Jan Maciejewski - kata chłopców U12 białe i żółte pasy

Gratulacje

Trener Andrzej

 
niedziela, 03 grudnia 2023 18:09

II Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate WKF 2023

10 medali (1 x zloty, 3 x srebrne, 6 x brązowe) zdobywają zawodnicy Klubu Karate YAMABUSHI podczas II Puchar Polski Dzieci i Młodzików KARATE WKF, który w dniu 2 grudnia 2023 r. odbył się w Grodzisku Mazowieckim.

W zawodach udział wzięło ponad 600 zawodników z 61 polskich klubów Karate

  • Emilia Czerwonka, Margaryta Shevchuk, Paulina Semczuk - złoto w kumite drużynowe dziewcząt U8 (+24 kg),
  • Jan Kalinowski- srebro w kumite indywidualne chłopców U10 (-25 kg),
  • Jakub Cender- srebro w kumite indywidualne chłopców U12 (+45 kg),
  • Emila Czerwonka- srebro w kumite indywidualne dziewcząt U8 (-24 kg)
  • Jan Kalinowski- brąz w kata indywidualne chłopców U10,
  • Mateusz Ostrowski- brąz w kata indywidualne chłopców U12,
  • Emilia Czerwonka- brąz w kata indywidualne dziewcząt U8,
  • Paulina Semczuk- brąz w kata indywidualne dziewcząt U8,
  • Margaryta Shevchuk-brąz w  kumite indywidualne dziewcząt U8 (+24 kg),
  • Alicja Bieńkowska, Emila Czerwonka, Paulina Semczuk- brąz w kata drużynowe dziewcząt U10

Gratulacje

Trener Andrzej

 
niedziela, 26 listopada 2023 00:12

SOLNO CUP 2023

W drugim turnieju, który odbył się w Inowrocławiu w dniu 25 listopada 2023 r. - SOLNO Cup, młodzi zawodbicy Klubu YAMABUSHI zdobywają 40 medali (11 złotych, 16 srebrnych i 13 brązowych). Niezmiernie cieszy fakt, że medalistami są również zawodnicy, którzy przygodę z Karate zaczęli dopiero we wrześniu 2023 r.

Medaliści to:

Złoto

  • Szymon Kowalski - kata indywidualne chłopców białe pasy 12-13 lat,
  • Emilia Czerwonka - kata indywidualne dziewcząt białe pasy 7 lat I młodsze,
  • Alicja Bieńkowska- kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (+7 kyu),
  • Jan Maciejewski - kata indywidualne chłopców 11 lat (żółte pasy),
  • Magdalena Łańska - kumite fantom białe pasy dziewcząt 8 lat I młodsze,
  • Mateusz Ostrowski - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg),
  • Wiktoria Kurpińska - kumite indywidualne dziewcząt białe pasy 12-13 lat (-45 kg),
  • Emilia Czerwonka - kumite indywidualne dziewcząt białe pasy 7 lat i młodsze (Open),
  • Alicja Bieńkowska - kumite indywidualne dziewcząt białe pasy 8-9 lat (-30 kg),
  • Wiktor Trybuła - kumite indywidualne chłopców żółte pasy 10-11 lat (+40 kg),
  • Wiktor Stankiewicz- kumite indywidualne chłopców żółte pasy 12-13 lat (-50 kg),

Srebro

  • Bartosz Czerwonka - kata indywidualne chłopców białe pasy 10 lat ,
  • Sara Przybyszewska - kata indywidualne dziewcząt białe pasy 10 lat,
  • Aleksander Hinc - kata indywidualne chłopców białe pasy 11 lat,
  • Kornel Kępczyk - kata indywidualne chłopców białe pasy 12-13 lat,
  • Laura Przybyszewska - kata indywidualne dziewcząt białe pasy 12-13 lat,
  • Tymon Kuś - kata indywidualne chłopców białe pasy 7 lat I młodsi,
  • Weronika Tucholska - kata indywidualne dziewcząt białe pasy 7 lat I młodsze,
  • Maciej Kiec - kata indywidualne chłopców białe pasy 8-9 lat,
  • Jakub Cender - kata indywidualne chłopców 10 lat (+ 7 kyu),
  • Mateusz Ostrowski - kata indywidualne chłopców 12-13 lat (+7 kyu),
  • Olaf Franciszkowski - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-40 kg),
  • Emilia Czerwonka - kumite indywidualne dziewcząt białe pasy 8-9 lat (-30 kg),
  • Volodymyr Shevchuk- kumite indywidualne chłopców żółte pasy 10-11 lat (+40 kg),
  • Kornel Kępczyk- kumite indywidualne chłopców żółte pasy 12-13 lat (-50 kg),
  • Margaryta Shevchuk- kumite indywidualne dziewcząt żółte pasy 7 lat (Open),
  • Alicja Bieńkowska- kumite indywidualne dziewcząt żółte pasy 8-9 lat (-30 kg).

Brąz

  • Tomasz Ziętara - kata indywidualne chłopców białe pasy 10 lat,
  • Michał Pruski - kata indywidualne chłopców białe pasy 10 lat,
  • Pola Barłóg - kata indywidualne dziewcząt białe pasy 10 lat
  • Oliwia Halada - kata indywidualne dziewcząt białe pasy 10 lat,
  • Oliwier Pietras - kata indywidualne chłopców białe pasy 12-13 lat,
  • Bartosz Gałązka - kata indywidualne chłopców białe pasy 12-13 lat,
  • Cezary Lech - kata indywidualne chłopców białe pasy 8-9 lat,
  • Mateusz Ostrowski- kata indywidualne chłopców 11 lat (+7 kyu),
  • Alicja Bieńkowska - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (żółte pasy),
  • Volodymyr Shevchuk - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg),
  • Jakub Cender - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg),
  • Borys Kołata - kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (- 50 kg),
  • Szymon Kowalski- kumite indywidualne chłopców żółte pasy 12-13 lat (-50 kg),

Gratulacje

Trener Andrzej

 
sobota, 25 listopada 2023 22:53

Mistrzostwa Polski Masters 2023

7 medali ( 1 srebrny, 6 brązowych) zdobyli zawodnicy Masters z Klubu YAMABUSHI podczas Mistrzostw Polski w Karate WKF, które odbyły się w w dniu 25 listopada 2023 r. w Witkowie.

  • Przemyslaw Magielski - srebro w kata indywidualnym 50-54 lat,
  • Przemek Kitowski - brąz w kata indywidualnym 35- 44 lat,
  • Rafał Fierek - kata indywidualne 44-49 lat,
  • Karol Kalinowski - kumite indywidualne 35-39 lat (+80 kg),
  • Rafał Fierek- kumite indywidualne 45-49 lat (+80 kg),
  • Przemysław Magielski - kumite indywidualne 50-54 lat (+80 kg)
  • Krzysztof Reniewski, Rafał Fierek, Przemysław Kitowski - kata drużynowe + 35 lat.

Gratulacje

Trener Andrzej

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 61

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
874188
DzisiajDzisiaj339
W tym tygodniuW tym tygodniu339
W tym miesiącuW tym miesiącu8505
WszystkieWszystkie874188
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.