forex trading logo

niedziela, 24 listopada 2019 14:47

Puchar Polskiej Unii Karate – Krotoszyn 2019

Osiem medali (3 złote, 3 srebrne i 2 brązowe) zdobyli zawodnicy Klubu YAMABUSHI podczas Pucharu Polskiej Unii Karate, który odbył się w dniu 23 listopada 2019 r. w Krotoszynie. Nadmieniam, że był to turniej rankingowy Polskiej Unii Karate. W zawodach udział wzięło łącznie 400 zawodników z 55 polskich klubów Karate. Dzięki zdobytym medalom Klub YAMABUSHI zajął 7 miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.

Medaliści z Klubu YAMABUSHI to:

Złoto:

1. Bartosz Kleniewski - kumite indywidualne seniorów (-60 kg);
  2. Bartosz Kleniewski - kumite indywidualne U21 ( -60 kg);
  3. Albert Ciesielski - kumite indywidualne seniorów (-67 kg).

Srebro:

1. Monika Piotrowska - kumite indywidualne seniorek (-55 kg);
  2. Dominik Wachowski - kumite indywidualne juniorów (-76 kg);
  3. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne młodziczek (-50 kg),

Brąz:

1. Krzysztof Michalski - kumite indywidualne juniorów (+76 kg);
  2. Wiktor Kujawski - kumite indywidualne juniorów (+76 kg).

Malwina Lampkowska zajęła 7 miejsce w kategorii kumite indywidualne młodziczek (-50 kg).