forex trading logo

niedziela, 22 września 2019 18:52

Budapeszt Open 2019

Znakomicie spisali się zawodnicy podczas BUDAPESZT OPEN w Karate WKF.

• Aniela Dzedzej w kategorii kumite młodziczek (-47 kg) zdobyła srebrny medal w finale nieznacznie uległa 1:0 zawodniczce gospodarzy.
  • Maciej Wegner przegrywając walkę o brązowy medal zajął ostatecznie 5 miejsce w kategorii kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg)
  • Bartosz Kleniewski zajął 7 miejsce w kumite indywidualnym seniorów (-60 kg).
  • Malwina Lampkowska zajęła 9 miejsce w kumite indywidualnym młodziczek (-47 kg).

Wielkie gratulacje wszystkim zawodnikom z Klubu YAMABUSHI.

W zawodach udział wzięło ok 1.600 zawodników z 190 Klubów z 36 państw.

Podziękowania dla naszych sponsorów: Panu Jacek Rutkowski- Prezesowi firmy MAT-BUD; Panu Krzysztofowi Reniewskiemu- Prezesowi firmy BUDREN; Panu Tomasz Mazur oraz firmie MONDI ze Świecia.