forex trading logo

sobota, 26 października 2019 20:23

IV Ogólnopolski Turniej Karate „SOLNO CUP"

W dniu 26 października 2019 r. w Inowrocławiu najmłodsi zawodnicy Klubu „YAMABUSHI" wzięli udział w IV Ogólnopolskim Turnieju Karate „SOLNO CUP". W turnieju wzięło udział łącznie 280 zawodników z 18 polskich klubów Karate.

Najmłodsza Kadra Klubu „YAMABUSHI" nie zawiodła – zdobywając 36 medali (15 złote, 8 srebrne i 13 brązowe) zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów zdobywając tytuł Najlepszego Klubu.

Medalistami zostali:

Złoto:

  1. Szyon Koryl – kata indywidualne chłopców 10 lat (białe pasy);
  2. Kamil Woźniak – kata indywidualne chłopców 12-13 lat (białe pasy);
  3. Nadia Ostrowicka – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy);
  4. Lena Sercow – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (białe pasy);
  5. Antonina Hennig – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy);
  6. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 11 lat;
  7. Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat;
  8. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 11 lat;
  9. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 11 lat (żółte pasy);
  10. Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);
  11. Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy);
  12. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);
  13. Antonina Hennig – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (żółte pasy);
  14. Fabian Sojka – kumte indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg);
  15. Maciej Wegner – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-35 kg).

Srebro:

  1. Oskar Wodrowski - kata indywidualne chłopców 10 lat (białe pasy);
  2. Jakub Sowa – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy);
  3. Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat;
  4. Maja Leśniewska – kata indywidualne dziewcząt 11 lat;
  5. Anna Malik – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);
  6. Maksymilian Chaberski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg);
  7. Jan Winnicki – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (+35 kg);
  8. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne kadetek (-47 kg).

Brąz:

  1. Jan Winnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat;
  2. Szymon Koryl – kata indywidualne chłopców (żółte pasy);
  3. Jan Winnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);
  4. Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy);
  5. Pola Różycka – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);
  6. Tymon Komeza – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-35 kg);
  7. Jan Fierek – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+50 kg);
  8. Agata Grzybek – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (+40 kg);
  9. Urszula Różycka – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-35 kg);
  10. Pola Różycka – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-40 kg);
  11. Julia Rudnicka – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg);
  12. Emila Chaberska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg);
  13. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg).

Gratulacje

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
420556
DzisiajDzisiaj325
W tym tygodniuW tym tygodniu325
W tym miesiącuW tym miesiącu6631
WszystkieWszystkie420556
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.