forex trading logo

niedziela, 29 września 2019 07:38

YAMABUSHI CUP 2019

W dniu 28 września 2019 r. w Świeciu odbyła się ósma edycja turnieju Karate WKF – YMABUSHI CUP, w której wzięło udział łącznie 370 zawodników z 27 Klubów Karate, w tym Klub Karate z Ukrainy pod przewodnictwem trenera Rudika Sagrunov. Po raz kolejny nie zawiedli zawodnicy Klubu YAMABUSHI, którzy zdobywając łącznie 47 medali (11 złotych, 11 srebrnych i 25 brązowych) zajęli pierwsze miejsce w Klasyfikacji generalnej jako najlepszy Klub turnieju. Na drugim miejscu uplasował się Klub Karate z Lęborka, a na trzecim Ukrainian Karate Federation. Najlepszą zawodniczką okazała się Aleksandra Klimek z Lęborka, a najlepszym zawodnikiem Jarosław Bisewski z Rumii.

Medalistami z Klubu „YAMABUSHI" zostali:

złoto:

  1. Mikołaj Małecki – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy),
  2. Jędrzej Olszewski – kta indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy),
  3. Julia Szot – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy),
  4. Przemysław Magielski – kata indywidualne seniorów,
  5. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy),
  6. Igor Brzścikowski – kata indywidualne chłopców 12-13 lat (żółte pasy),
  7. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy),
  8. Jakub Sowa – kumite indywidulne chłopców 6-7 lat (białe pasy),
  9. Malwina Lampkowska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg),
  10. Julia Szot – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy),
  11. Dominik Wachowski – kumite indywidualne juniorów (OPEN),

srebro:

  1. Szymon Koryl – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy),
  2. Jakub Jaskulski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe asy),
  3. Zofia Knioła – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy),
  4. Nadia Sadowska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy),
  5. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat,
  6. Wiktor Kujawski – kata indywidualne juniorów,
  7. Rafał Fierek – kata indywidualne seniorów,
  8. Maciej Somerski – kata indywidualne chłopców 12-13 lat (żółte pasy),
  9. Julia Szot – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy),
  10. Zofia Knioła – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy),
  11. Przemysław Kitowski – kumite indywidualne mężczyzn (masters OPEN),

brąz:

  1. Jakub Sowa – kata indywidulane chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy),
  2. Jakub Lewandowski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy),
  3. Stanisław Mikołajczak – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy),
  4. Nadia Ostrowicka – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy),
  5. Oskar Żurek – kata indywidualne chłopców 12-13 lat (białe passy),
  6. Lena Sercow – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (białe pasy),
  7. Antonina Hennig – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy),
  8. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat,
  9. Przemysław Magielski – kata indywidualne mężczyzn (masters),
  10. Tomasz Deptuła – kata indywidualne mężczyzn (masters),
  11. Przemysław Kitowski – kata indywidualne seniorów,
  12. Tomasz Deptuła – kata indywidualne seniorów,
  13. Aleksander Hek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy),
  14. Pola Różycka – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy),
  15. Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy),
  16. Aleksandra Malik – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy),
  17. Magdalena Malik – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy),
  18. Maja Jaszak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (żółte pasy),
  19. Jan Fierek – kumite indywidulane chłopców 12-13 lat (+50 kg),
  20. Aleksander Hek – kumite indywidulne chłopców 8-9 lat (+27 kg),
  21. Maciej Wegner – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg),
  22. Szymon Koryl – kumite indywidulne chłopców 10-11 lat (białe pasy),
  23. Malwina Lampkowska – kumite indywidulne dziewcząt 14-15 lat (-47 kg),
  24. Rafał Fierek – kumite indywidualne mężczyzn (masters OPEN),
  25. Wiktoria Kurowska – kumite indywidualne seniorek (OPEN).

Wielkie gratulacje zawodnikom z Klubu YAMABUSHI.

Podziękowania dla naszych sponsorów: Panu Jackowi Rutkowskiemu - Prezesowi firmy MAT-BUD; Panu Krzysztofowi Reniewskiemu- Prezesowi firmy BUDREN; firmie MONDI ze Świecia; firmie PPUH PROFLEX oraz Panu Tomaszowi Mazur

Podziękowania współorganizatorom – Panu Krzysztofowi Kułakowskiemu – Burmistrzowi Świecia, Starostwu Powiatowemu w Świeciu, Gminnemu Ośrodkowi Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu, Panu Tomaszowi Keller – Dyrektorowi Hali Widowiskowo- Sportowej w Świeciu.

Podziękowania rodzicom, zawodnikom Klubu YAMABUSHI oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania i sprawnego przebiegu zawodów.

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
418338
DzisiajDzisiaj277
W tym tygodniuW tym tygodniu661
W tym miesiącuW tym miesiącu4413
WszystkieWszystkie418338
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.