forex trading logo

niedziela, 10 marca 2019 08:23

Ronin Copernicus Cup 2019 – wyniki

W dniu 9 marca 2019 r. w Grębocinie k. Torunia odbył się turniej Karate pod nazwą „Ronin Copernicus Cup". W tegorocznej edycji udział wzięło ok. 260 zawodników reprezentujących 18 Klubów Karate z Polski. W zawodach tych ponownie wzięli udział jedynie najmłodsi zawodnicy Klubu „YAMABUSHI" (w większości białe i żółte pasy z kilkumiesięcznym, rocznym i dwuletnim stażem treningowym), którzy zaprezentowali się znakomicie zdobywając łącznie 25 medali (4 złote, 7 srebrne i 14 brązowe).

Podziękowania dla naszych sponsorów: Panu Jackowi Rutkowskiemu – Prezesowi firmy „MAT-BUD"; Panu Krzysztofowi Reniewskiemu – Prezesowi Zarządu firmy „BUDREN" oraz Panu Tomaszowi Mazur.

Złoto:

  1. Iga Daszkiewicz, Agata Grzybek, Maja Leśniewska – kata drużynowe dziewcząt 12-13 lat;
  2. Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 9 lat;
  3. Maciej Wegner – kumite indywidualne chłopców 8 lat OPEN;
  4. Julia Rudnicka – kumite indywidualne dziewcząt 9 lat OPEN;

Srebro:

  1. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 10 lat;
  2. Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8 lat;
  3. Lena Sercow – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze;
  4. Jan Winnicki – kumite indywidualne chłopców 8 lat OPEN;
  5. Agata Grzybek – kumite indywidualne dziewcząt 11 lat (-40 kg);
  6. Vanessa Czyżewska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg);
  7. Wiktor Kujawski – kumite indywidualne juniorów (+76 kg);

Brąz:

  1. Iga Daszkiewicz, Agata Grzybek, Maja Leśniewska – kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat,
  2. Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik – kata drużynowe 12-13 lat;
  3. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 11 lat;
  4. Wiktor Trzciński – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi;
  5. Maciej Wegner – kata indywidualne chłopców 8 lat;
  6. Agata Grzybek – kata indywidualne dziewcząt 11 lat;
  7. Antonina Hennig – kata indywidualne dziewcząt 8 lat;
  8. Wiktor Kujawski – kata indywidualne juniorów;
  9. Fabian Sojka – kumite indywidualne chłopców 11 lat (-40 kg);
  10. Antoni Olszewski – kumite indywidualne chłopców 11 lat (-40 kg);
  11. Rafał Sujkowski – kumite indywidualne chłopców 14-15 lat (+70 kg);
  12. Hubert Grzybek – kumite indywidualne dziewcząt 9 lat OPEN;
  13. Iga Daszkiewicz – kumite indywidualne dziewcząt 10 lat (-35 kg);
  14. Wiktoria Kurowska – kumite indywidualne juniorek (-59 kg).

Wielkie gratulacje

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
399577
DzisiajDzisiaj21
W tym tygodniuW tym tygodniu21
W tym miesiącuW tym miesiącu6851
WszystkieWszystkie399577
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.