forex trading logo

sobota, 24 listopada 2018 18:30

Bushi-do CUP 2018 – wyniki

W dniu 24 listopada 2018 r. W Bydgoszczy najmłodsi zawodnicy Klubu „YAMABUSHI" (posiadacze białych i żółtych pasów) wzięli udział w turnieju Karate Olimpijskiego WKF –BUSHI-DO CUP. Młodzi wojownicy z Klubu „YAMABUSHI' spisali się znakomicie zdobywając łącznie 30 medali, w tym 5 złotych, 7 srebrne i 18 brązowe  zajmując 3 miejsce w klasyfikacji na najlepszy Klub Turnieju.

W zawodach udział wzięło 240 zawodników z 20 polskich Klubów Karate Olimpijskiego WKF.

Medalistami z Klubu „YAMABUSHI" zostali:

złoto:

  1. Antoni Olszewski – kata indywidualne chłopców 12 lat i starsi (białe pasy);
  2. Julia Kempińska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy);
  3. Julia Kempińska – kata indywidualne dziewcząt 12 lat i starsze (białe pasy);
  4. Hubert Grzybek – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (+30 kg);
  5. Malwina Lampkowska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg);

srebro:

  1. Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy);
  2. Julia Szot – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy);
  3. Roksana Abramczyk – kata indywidualne dziewcząt 12 lat i starsze (białe pasy);
  4. Marta Maciejewska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy);
  5. Marcelina Maciejewska – kata indywidualne dziewcząt 12 lat i starsze (żółte pasy);
  6. Aleksander Hek – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-30 kg);
  7. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat (-47 kg):

brąz:

  1. Aleksandra Malik, Magdalena Malik, Anna Malik – kata drużynowe dziewcząt 12-15 lat;
  2. Jędrzej Olszewski – kata indywidulane chłopców 10-11 lat (białe pasy);
  3. Szymon Koryl – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy);
  4. Amelia Rychlik – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  5. Maja Jaszak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy);
  6. Agata Grzybek – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (OPEN);
  7. Maciej Wegner – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy);
  8. Aleksander Hek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);
  9. Aleksandra Poskrop – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy);
  10. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy);
  11. Aleksandra Malik – kata indywidualne dziewcząt 12 lat i starsze (żółte pasy);
  12. Kinga Maciejewska – kata indywidualne dziewcząt 12 lat i starsze (żółte pasy);
  13. Hubert Grzybek, Aleksander Hek, Maciej Wegner, Tymon Komeza – kumite drużynowe chłopców 9 lat i młodsi:
  14. Iga Daszkiewicz, Agata Grzybek – kumite drużynowe dziewcząt 10-11 lat;
  15. Maciej Wegner – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-30 kg);
  16. Anna Malik – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (+35 kg);
  17. Iga Daszkiewicz – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-35 kg);
  18. Malwina Lampkowska – kumite indywidualne dziewcząt 14-15 lat (-47 kg).

Gratulacje

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
329869
DzisiajDzisiaj112
W tym tygodniuW tym tygodniu228
W tym miesiącuW tym miesiącu1667
WszystkieWszystkie329869
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.