forex trading logo

sobota, 27 października 2018 18:46

Ogólnopolski Turniej Karate „SOLNO CUP" 2018

 

W dniu 27 października 2018 r. w Inowrocławiu odbył się Ogólnopolski Turniej Karate „SOLNO CUP", w którym udział wzięło 280 zawodników reprezentujących 16 klubów Karate z terenu Polski. Podczas gdy zawodnicy z Kadry A odpoczywali - Klub „YAMABUSHI" reprezentowany był przez najmłodszych zawodników z klubowej Kadry B i C. Spisali się oni znakomicie zdobywając łącznie 41 medali, w tym 10 złotych, 10 srebrnych i 21 brązowych, a medalistami zostali:

Złoto:

  1. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 10 lat (białe pasy);
  2. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 11 lat (białe pasy);
  3. Vanessa Czyżewska – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy);
  4. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 10 lat (żółte pasy);
  5. Jan Fierek – kata indywidualne chłopców 11 lat (żółte pasy);
  6. Maja Leśniewska – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy);
  7. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);
  8. Hubert Grzybek – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (+27 kg);
  9. Maciej Wegner – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg);
  10. Kacper Rosiński – kumite indywidualne seniorów (OPEN)

Srebro:

  1. Anna Malik, Aleksandra Malik, Magdalena Malik – kata drużynowe dziewcząt 12-13 lat;
  2. Tymon Behrendt – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy);
  3. Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy);
  4. Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy);
  5. Patryk Tarkowski – kata indywidulne chłopców 11 lat (żółte pasy);
  6. Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);
  7. Magdalena Malik – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy);
  8. Mikołaj Burek – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg);
  9. Agata Grzybek – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-40 kg);
  10. Kacper Rosiński – kumite indywidualne juniorów (+68 kg)

Brąz:

  1. Antoni Olszewski – kata indywidualne chłopców 10 lat (białe pasy);
  2. Igor Polewski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy);
  3. Weronika Stasiak – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (białe pasy);
  4. Pola Różycka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (białe pasy);
  5. Maja Jaszak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy);
  6. Marcel Lewandowski – kata indywidualne chłopców 11 lat (open);
  7. Mikołaj Burek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (open);
  8. Aleksander Hek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (open);
  9. Maja Leśniewska – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (open);
  10. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (open);
  11. Fabian Sojka – kata indywidualne chłopców 11 lat (żółte pasy);
  12. Aleksander Hek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);
  13. Paweł Brudnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);
  14. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy);
  15. Aleksandra Malik – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy);
  16. Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (żółte pasy);
  17. Marcel Lewandowski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-40 kg);
  18. Aleksander Hek – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg);
  19. Iga Daszkiewicz – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-35 kg);
  20. Magdalena Malik – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg);
  21. Julia Rudnicka – kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (+27 kg).

Wielkie gratulacje :)

Szczególne podziękowania dla naszego sponsora Pana Jacka Rutkowskiego – Prezesa Zarządu firmy PW MAT-BUD za wsparcie i miłe słowa.

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
324671
DzisiajDzisiaj262
W tym tygodniuW tym tygodniu2175
W tym miesiącuW tym miesiącu4025
WszystkieWszystkie324671
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.