forex trading logo

poniedziałek, 15 października 2018 08:10

Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej w Karate 2018 – wyniki

W dniu 13 października 2018 r. w Brzozówce k. Torunia odbyły się Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej w Karate o Puchar Wójta Gminy Obrowo. W turnieju tym zawodnicy Klubu „YAMABUSHI" zdobyli łącznie 41 medali (12 złotych, 12 srebrnych i 17 brązowych), uzyskując tytuł Najlepszego Klubu Turnieju. W mistrzostwach tych brali udział najmłodsi zawodnicy (w większości początkujący białe i żółte pasy).

Medaliści to:

złoto:

  1. Igor Polewski – kata indywidualne chłopców 8 lat (białe pasy);
  2. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 9 lat (białe pasy)
  3. Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 9 lat (białe pasy)
  4. Aleksander Hek – kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi
  5. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 9 lat
  6. Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 9 lat
  7. Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi (żółte pasy)
  8. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 9 lat (żółte pasy)
  9. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy)
  10. Fabian Sojka – kumite indywidualne chłopców 11 lat (-40 kg)
  11. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg)
  12. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne kadetek (-54 kg)

srebro:

  1. Maja Jaszak – kata indywidualne dziewcząt 8 lat (białe pasy)
  2. Paweł Brudnicki – kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi
  3. Hubert Grzybek – kata indywidualne chłopców 9 lat
  4. Agata Grzybek – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat
  5. Marta Nowicka – kata indywidualne dziewcząt 9 lat
  6. Kacper Koszarek – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
  7. Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi (żółte pasy)
  8. Tymon Komeza – kata indywidualne chłopców 9 lat (żółte pasy)
  9. Maja Leśniewska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy)
  10. Julia Rudnicka – kata indywidualne 9 lat (żółte pasy)
  11. Marcel Lewandowski – kumite indywidualne chłopców 11 lat (-40 kg)
  12. Magdalena Malik – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg)

brąz:

  1. Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8 lat (białe pasy)
  2. Marta Nowicka – kata indywidualne dziewcząt 9 lat (białe pasy)
  3. Marcel Lewandowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat
  4. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat
  5. Fabian Sojka – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
  6. Aleksander Hek – kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi (żółte pasy)
  7. Maciej Wegner – kata indywidualne chłopców 8 lat i młodsi (żółte pasy)
  8. Anna Malik – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy)
  9. Maksymilian Chaberski – kumite indywidualne chłopców 10 lat (+30 kg)
  10. Jan Fierek – kumite indywidualne 11 lat (+40 kg)
  11. Aleksander Hek – kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (OPEN)
  12. Kacper Kaleta – kumite indywidualne chłopców 8 lat (OPEN)
  13. Maciej Wegner – kumite indywidualne chłopców 8 lat (OPEN)
  14. Maja Leśniewska – kumite indywidualne dziewcząt 10 lat (OPEN)
  15. Emilia Chaberska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg)
  16. Julia Rudnicka – kumite indywidualne dziewcząt 9 lat (OPEN)
  17. Julia Walus – kumite indywidualne kadetek (+54 kg)

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
324676
DzisiajDzisiaj267
W tym tygodniuW tym tygodniu2180
W tym miesiącuW tym miesiącu4030
WszystkieWszystkie324676
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.