forex trading logo

poniedziałek, 24 września 2018 21:27

VII YAMABUSHI CUP 2018 - wyniki

W dniu 22 września 2018 r. w Osielsku k/Bydgoszczy po raz siódmy odbył się Ogólnopolski Turniej Karate "YAMABUSHI CUP". W turnieju udział wzięło ok. 330 zawodników reprezentujących 26 Kluby Karate z terenu całej Polski. Klub Karate „YAMABUSHI zdobywając 58 medali (14 złotych, 13 srebrnych i 31 brązowych) zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.

Medalistami z Klubu „YAMABUSHI" zostali:

złoto:

  1. Paweł Brudnicki – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  2. Paweł Brudnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  3. Vanessa Czyżewska – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)
  4. Paula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  5. Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
  6. Anna Sujkowska – kata indywidualne kobiet masters
  7. Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
  8. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)
  9. Kinga Maciejewska – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy)
  10. Rafał Sujkowski – kumite indywidualne kadetów (+70 kg)
  11. Iga Daszkiewicz – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-30 kg)
  12. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg)
  13. Malwina Lampkowska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg)
  14. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Agata Grzybek - kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat

srebro:

  1. Jędrzej Olszewski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  2. Jędrzej Olszewski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  3. Julia Kempińska – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)
  4. Roksana Abramczyk – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  5. Mikołaj Burek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (open)
  6. Patryk Tarkowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
  7. Jan Winnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)
  8. Kinga Maciejewska – kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat (żółte pasy)
  9. Fabian Sojka – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg)
  10. Kacper Rosiński – kumite indywidualne kadetów (+70 kg)
  11. Igor Brzościkowski – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg)
  12. Aleksandra Malik – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (+50 kg)
  13. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne kadetek (-47 kg)

brąz:

  1. Antoni Olszewski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  2. Tymon Behrendt – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy)
  3. Igor Polewski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  4. Roksana Abramczyk – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy)
  5. Vanessa Czyżewska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  6. Julia Kempińska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  7. Roksana Jaszak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
  8. Maja Jaszak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
  9. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (open)
  10. Aleksandra Bryll – kata indywidualne juniorek
  11. Przemysław Magielski – kata indywidualne mężczyzn masters
  12. Tomasz Deptuła – kata indywidualne mężczyzn masters
  13. Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)
  14. Wiktor Fierek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)
  15. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy)
  16. Aleksandra Poskrop – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy)
  17. Emilia Chaberska – kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat (żółte pasy)
  18. Julia Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 14-15 lat (żółte pasy)
  19. Fabian Sojka – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg)
  20. Hubert Grzybek – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-30 kg)
  21. Marcel Lewandowski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-40 kg)
  22. Kacper Jankowski – kumite indywidualne kadetów (-70 kg)
  23. Igor Polewski – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg)
  24. Emilia Chaberska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg)
  25. Malwina Lampkowska – kumite indywidualne kadetek (-47 kg)
  26. Krzysztof Michalski – kumite indywidualne juniorów (open)
  27. Tomasz Deptuła – kumite indywidualne mężczyzn (open)
  28. Przemysław Magielski – kumite indywidualne mężczyzn (open)
  29. Paweł Brudnicki, Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek - kata drużynowe chłopców 10-11 lat
  30. Marcel Lewandowski, Fabian Sojka, Patryk Tarkowski - kata drużynowe chłopców 12-13 lat
  31. Anna Malik, Aleksandra Malik, Magdalena Malik - kata drużynowe dziewcząt 12-13 lat

Szczególne podziękowania dla Pana Jacek Rutkowski Prezesa Zarządu PW "MAT-BUD" za udział i finansowe wsparcie zawodów :)

Gośćmi specjalnymi zawodów byli - Pan Zbigniew Ostrowski Wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego oraz Pan Piotr Kozłowski - Radny Powiatu Bydgoskiego.

Dziękuję wszystkim osobom, a przede wszystkim rodzicom którzy pomagali w przygotowaniu i organizacji zawodów :)

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
317677
DzisiajDzisiaj46
W tym tygodniuW tym tygodniu679
W tym miesiącuW tym miesiącu3625
WszystkieWszystkie317677
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.