forex trading logo

niedziela, 15 kwietnia 2018 00:09

Copernicus Cup 2018

W dniu 14 kwietnia 2018 r . w Toruniu odbyły się zawody Karate pn. Copernicus Cup" w którym wzięło udział ok. 240 zawodników reprezentujących 20 Klubów Karate z terenu całej Polski. Zawodnicy Klubu „YAMABUSHI" uczestniczący w turnieju zdobyli łącznie 35 medali, w tym 13 złotych, 9 srebrnych i 13 brązowych zdobywając drugie miejsce w klasyfikacji .

generalnej turnieju.

Medalistami z Klubu „YAMABUSHI" zostali:

Złoto:

  1. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat (-40 kg);
  2. Aleksander Hek - kumite indywidualne chłopcy 7 lat i mniej [Fantom];
  3. Marcel Lewandowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-35 kg];
  4. Krzysztof Michalski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg];
  5. Krzysztof Michalski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [-76 kg]
  6. Julia Rudnicka - kata indywidualne dziewczęta 8 lat;
  7. Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopcy 10 lat [-35 kg];
  8. Dominik Wachowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-70 kg];
  9. Dominik Wachowski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [-68 kg]10
  10. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Julia Rudnicka - kata drużynowe dziewczęta 9 lat;
  11. Igor Brzościkowski, Bartosz Kitowski, Hubert Grzybek - kata drużynowe chłopcy 9 lat;
  12. Igor Brzościkowski, Bartosz Kitowski, Hubert Grzybek - kata drużynowe chłopcy 10-11 lat;
  13. Mateusz Brzościkowski, Mateusz Jurczykowski, Marcel Lewandowski- kata drużynowe młodzicy 12-13 lat

Srebro:

  1. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewczęta 10 lat;
  2. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne kadetki 14-15 lat [-47 kg];
  3. Aleksander Hek - kumite indywidualne chłopcy 8 lat [Open];
  4. Bartosz Kitowski - kata indywidualne chłopcy 9 lat;
  5. Jakub Lipkowski - kumite indywidualne chłopcy 10 lat [-35 kg];
  6. Błażej Michałek - kata indywidualne chłopcy 7 lat i mniej;
  7. Błażej Michałek - kumite indywidualne chłopcy 7 lat i mniej [Fantom];
  8. Julia Rudnicka - kumite indywidualne dziewczęta 8 lat [Open];
  9. Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-35 kg]

Brąz:

  1. Igor Brzościkowski - kata indywidualne chłopcy 10 lat;
  2. Adam Gaca - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [-68 kg];
  3. Agata Grzybek - kata indywidualne dziewczęta 10 lat;
  4. Agata Grzybek - kumite indywidualne dziewczęta 10 lat [-35 kg];
  5. Hubert Grzybek - kumite indywidualne chłopcy 8 lat [Open];
  6. Mikołaj Joachimiak - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-63 kg];
  7. Mateusz Jurczykowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-40 kg];
  8. Mateusz Jurczykowski - kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat [-40 kg];
  9. Kacper Kaleta - kata indywidualne chłopcy 8 lat;
  10. Maja Leśniewska - kumite indywidualne dziewczęta 9 lat [Open]
  11. Magdalena Malik - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-50 kg];
  12. Kacper Rosiński - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg];
  13. Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik - kata drużynowe młodziczki 12-13 lat

Gratulacje

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
317681
DzisiajDzisiaj50
W tym tygodniuW tym tygodniu683
W tym miesiącuW tym miesiącu3629
WszystkieWszystkie317681
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.