forex trading logo

sobota, 28 października 2017 18:48

Ogólnopolski Turniej Karate WKF „SOLNO CUP 2017" – wyniki

 

W dniu 28 października 2017 r. w Inowrocławiu odbył się II Ogólnopolski Turniej Karate WKF „SOLNO CUP". W turnieju udział wzięło 255 zawodników reprezentujących 14 Klubów Karate. Klub „YAMABUSHI" reprezentowali jedynie młodzi zawodnicy, którzy zdobywając łącznie 56 medali (16 złotych, 15 srebrnych, 25 brązowych) zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów, i tak:

ZŁOTE MEDALE

  1. Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
  2. Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10 lat
  3. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat
  4. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10 lat
  5. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat
  6. Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat
  7. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [+35 kg]
  8. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat
  9. Mateusz Jurczykowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 11 lat
  10. Marcelina Maciejewska- kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat
  11. Marta Maciejewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 11 lat
  12. Magdalena Malik - kata indywidualne żółte pasy kadetki 14-15 lat
  13. Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopcy 10-11 lat [-40 kg]
  14. Rafał Sujkowski - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat
  15. Krzysztof Wójciak - kata indywidualne białe pasy chłopcy 11 lat
  16. Igor Brzościkowski; Hubert Grzybek; Bartosz Kitowski - kata drużynowe chłopcy 9 lat i mniej

SREBRNE MEDALE

  1. Iga Daszkiewicz - kumite indywidualne dziewczęta 8-9 lat [-27 kg]
  2. Agata Grzybek - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat
  3. Hubert Grzybek - kumite indywidualne chłopcy 8-9 lat [-27 kg]
  4. Kacper Kaleta - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej
  5. Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
  6. Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10 lat
  7. Oliwia Kozłowska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat
  8. Aleksandra Malik - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat
  9. Aleksandra Malik - kata indywidualne żółte pasy kadetki 14-15 lat
  10. Nadia Ostrowicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 11 lat
  11. Julia Rudnicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat
  12. Julia Rudnicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10 lat
  13. Rafał Sujkowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg]
  14. Maciej Wegner - kumite indywidualne chłopcy 7 lat i mniej [open]
  15. Julia Rudnicka; Iga Daszkiewicz; Aniela Dzedzej - kata drużynowe dziewczęta 10-11 lat

BRĄZOWE MEDALE

  1. Paweł Brudnicki - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej
  2. Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne open chłopcy 11 lat
  3. Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne open młodzicy 12-13 lat
  4. Igor Brzościkowski - kata indywidualne open chłopcy 8-9 lat
  5. Vanessa Czyżewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 11 lat
  6. Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 11 lat
  7. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat
  8. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne open młodzicy 12-13 lat
  9. Mateusz Jurczykowski - kumite indywidualne chłopcy 10-11 lat [-40 kg]
  10. Kacper Kaleta - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
  11. Kacper Kaleta - kumite indywidualne chłopcy 7 lat i mniej [open]
  12. Bartosz Kitowski - kata indywidualne open chłopcy 8-9 lat
  13. Marika Kozłowska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 11 lat
  14. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [+35 kg]
  15. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40 kg]
  16. Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 8-9 lat
  17. Maja Leśniewska- kumite indywidualne dziewczęta 8-9 lat [+27 kg]
  18. Marta Maciejewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10 lat
  19. Nadia Ostrowicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10 lat
  20. Dorian Piskrzyński - kumite indywidualne chłopcy 10-11 lat [+40 kg]
  21. Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10 lat
  22. Jan Winnicki - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
  23. Iga Wiśniewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat
  24. Kinga Wiśniewska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat
  25. Anna Malik; Magdalena Malik; Aleksandra Malik - kata drużynowe młodziczki 12-13 lat

Gratulacje :)

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
273589
DzisiajDzisiaj122
W tym tygodniuW tym tygodniu122
W tym miesiącuW tym miesiącu3079
WszystkieWszystkie273589
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.