forex trading logo

wtorek, 10 października 2017 08:16

VI YAMABUSHI CUP 2017 - wyniki

W tegorocznej edycji VI Turnieju Karate YAMABUSHI CUP, który odbył się w dniu 7 października 2017 w Osielsku udział wzięło 390 zawodników z 22 Klubów Karate z terenu Polski. Zawodnicy Klubu „YAMABUSHI" zdobyli łącznie 88 medali, w tym: 18 złotych,22 srebrnych i 44 brązowych zdobywając tytuł najlepszego Klubu zawodów. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów zajął Klub Karate SAKURA Rumia, a trzecie KAISHO Białystok. Najlepszą zawodniczką zawodów została Marika Grzegorek z klubu KAMIKAZE Szczecin, a najlepszym zawodnikiem Mikołaj Joachimiak z klubu YAMABUSHI.

Medalistami z Klubu „YAMABUSHI" zostali:

ZŁOTE MEDALE

  1. Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
  2. Maria Cisak - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat
  3. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 8-9 lat
  4. Wiktor Fierek - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat
  5. Adam Gaca - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat
  6. Gracjan Górski - kata indywidualne białe pasy młodzicy 12-13 lat
  7. Hubert Grzybek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i mniej
  8. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat
  9. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat
  10. Bartosz Kleniewski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [open]
  11. Przemysław Magielski - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej
  12. Przemysław Magielski - kumite indywidualne seniorzy 30 lat i więcej [open]
  13. Krzysztof Michalski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-70 kg]
  14. Kacper Rosiński - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg]
  15. Anna Sujkowska - ata indywidualne open seniorki 30 lat i więcej
  16. Julia Walus - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [+50 kg]
  17. Aleksandra Małolepsza, Martyna Nitek; Maja Poćwiadrowska - kata drużynowe kobiety 14-17 lat
  18. Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski - kata drużynowe chłopcy 9 lat i mniej

SREBRNE MEDALE

  1. Mikołaj Burek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 7 lat i mniej
  2. Maria Cisak - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat
  3. Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
  4. Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat
  5. Aniela Dzedzej - kata indywidualne open dziewczęta 10-11 lat
  6. Aniela Dzedzej - kata indywidualne open młodziczki 12-13 lat
  7. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40 kg]
  8. Wiktor Fierek - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
  9. Hubert Grzybek - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej
  10. Kacper Kaleta - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej
  11. Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat
  12. Wiktor Kujawski - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat
  13. Maja Leśniewska - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat
  14. Marcelina Maciejewska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat
  15. Martyna Nitek - kata indywidualne open kadetki 14-15 lat
  16. Kacper Rosiński - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat
  17. Kacper Rosiński - kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat [+50 kg]
  18. Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat
  19. Dominik Wachowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-70 kg]
  20. Dominik Wachowski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [open]
  21. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Julia Rudnicka - kata drużynowe dziewczęta 9 lat i mniej
  22. Adam Gaca, Dionizy Kosmalski, Kacper Rosiński - kata drużynowe mężczyźni 14-17 lat

BRĄZOWE MEDALE

  1. Paweł Brudnicki - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej
  2. Paweł Brudnicki - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej
  3. Jarosław Brudnicki - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej
  4. Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat
  5. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat
  6. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne open dziewczęta 8-9 lat
  7. Adrianna Drużkowska - kata indywidualne białe pasy młodziczki 12-13 lat
  8. Adam Gaca - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-63 kg]
  9. Vincent Gniatczyk - kata indywidualne białe pasy chłopcy 10-11 lat
  10. Igor Gniot - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-57 kg]
  11. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne open młodzicy 12-13 lat
  12. Mikołaj Joachimiak - kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat [+50 kg]
  13. Kacper Kaleta - kata indywidualne open chłopcy 7 lat i mniej
  14. Mikołaj Kisielewski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8-9 lat
  15. Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8-9 lat
  16. Przemysław Kitowski - kata indywidualne open seniorzy 18 lat i więcej
  17. Przemysław Kitowski - kata indywidualne open seniorzy 30 lat i więcej
  18. Dionizy Kosmalski - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat
  19. Dionizy Kosmalski - kata indywidualne open juniorzy 16-17 lat
  20. Natalia Kowalik - kata indywidualne open seniorki 18 lat i więcej
  21. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [+35 kg]
  22. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40 kg]
  23. Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 8-9 lat
  24. Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
  25. Marcelina Maciejewska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 10-11 lat
  26. Jakub Mazur - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat
  27. Jakub Mazur - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat
  28. Aleksandra Małolepsza - kata indywidualne open juniorki 16-17 lat
  29. Aleksandra Małolepsza - kumite indywidualne juniorki 16-17 lat [open]
  30. Hubert Mioduszewski - kata indywidualne open chłopcy 8-9 lat
  31. Zofia Napieralska - kumite indywidualne dziewczęta 10-11 lat [-30 kg]
  32. Alicja Podlasińska - kata indywidualne białe pasy dziewczęta 7 lat i mniej
  33. Aleksandra Poskrop - kata indywidualne żółte pasy młodziczki 12-13 lat
  34. Rafał Sujkowski - kata indywidualne open kadeci 14-15 lat
  35. Kacper Słupski - kata indywidualne żółte pasy młodzicy 12-13 lat
  36. Patryk Tarkowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat
  37. Krystian Trepkowski - kata indywidualne żółte pasy kadeci 14-15 lat
  38. Krystian Trepkowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-57 kg]
  39. Julia Walus - kumite indywidualne kadetki 14-15 lat [-54 kg]
  40. Jan Winnicki - kata indywidualne białe pasy chłopcy 7 lat i mniej
  41. Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik - kata drużynowe dziewczęta 10-11 lat
  42. Mikołaj Pilarski, Dorian Piskrzyński, Hubert Grzybek - kata drużynowe chłopcy 10-11 lat
  43. Mateusz Brzościkowski, Marcel Lewandowski, Hubert Mioduszewski - kata drużynowe chłopcy 10-11 lat
  44. Mateusz Brzościkowski, Mikołaj Joachimiak, Kacper Rosiński - kata drużynowe młodzicy 12-13 lat.

Gratulacje wszystkim wojownikom :)

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
276865
DzisiajDzisiaj13
W tym tygodniuW tym tygodniu603
W tym miesiącuW tym miesiącu1853
WszystkieWszystkie276865
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.