forex trading logo

niedziela, 21 maja 2017 10:31

RANDORI CUP – SOPOT 2017 – wyniki

W dniu 20 maja 2017 r. w Sopocie odbyły się pierwsze zawody z cyklu „RANDORI CUP" w których wzięli udział w większości najmłodsi i początkujący (białe i żółte pasy) zawodnicy Klubu „YAMABUSHI". W zawodach udział wzięło łącznie ok. 330 zawodników z 16 polskich klubów Karate.

Młodzi wojownicy spisali się doskonale zdobywając łącznie 35 medali, w tym 13 złotych, 11 srebrnych i 11 brązowych zajmując trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów jako najlepszy Klub.

 

Podczas zawodów obecny był Mistrz Świata w Karate WKF Bel-Iahsen Rida z którym zawodnicy Klubu „YAMABUSHI" mieli sesję zdjęciową.

Medaliści to:

złote:

  1. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewcząt 8 lat (białe pasy)
  2. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewcząt 9 lat (białe pasy)
  3. Agata Grzybek - kata indywidualne dziewcząt 9 lat (żółte pasy)
  4. Hubert Grzybek - kata indywidualne chłopców 7 lat i mniej (żółte pasy)
  5. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne chłopców 12-17 lat (żółte pasy)
  6. Piotr Kowalczyk - kihon chłopcy 10 lat i więcej
  7. Piotr Kowalczyk - kata indwidualne chłopców 12-17 lat (białe pasy)
  8. Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat [+37kg]
  9. Julia Rudnicka - kihon dziewczęta 7 lat
  10. Julia Rudnicka - kata indywidualne dziewcząt 7 lat (białe pasy)
  11. Julia Rudnicka - kumite indywidualne dziewcząt 7 lat (białe pasy)
  12. Gabriela Ziemiańska - kata indywidualne dziewcząt 7 lat i mniej (żółte pasy)
  13. Iga Daszkiewicz, Agata Grzybek, Julia Rudnicka - kata drużynowe dziewcząt 9 lat i mniej

srebrne :

  1. Igor Brzościkowski - kata indywidualne chłopców 8 lat (białe pasy)
  2. Aniela Dzedzej - kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy)
  3. Vincent Gniatczyk - kata indywidualne chłopców 7 lat (białe pasy)
  4. Alicja Karbowiak - kata indywidualne dziewcząt 12-17 lat (białe pasy)
  5. Mikołaj Joachimiak - kumite indywidualne chłopcow (-50 kg)
  6. Piotr Kowalczyk - kumite indywidualne chłopców 12 lat i więcej (białe pasy)
  7. Dominik Lewandowski - kata indywidualne chłopców 12-17 lat (białe pasy)
  8. Mikołaj Pilarski - kata indywidualne chłopców 8 lat (żółte pasy)
  9. Dorian Piskrzyński - kata indywidualne chłopców 10 lat (żółte pasy)
  10. Gabriela Ziemiańska - kumite indywidualne dziewczęta 7 lat i mniej (Open)
  11. Aniela Dzedzej, Kinga Maciejewska, Iga Daszkiewicz - kata drużynowe dziewcząt 11-12 lat

brązowe:

  1. Igor Brzościkowski - kata indywidualne chłopców 9 lat (białe pasy)
  2. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat [-30kg]
  3. Vincent Gniatczyk - kihon chłopców 7 lat
  4. Agata Grzybek - kata indywidualne dziewcząt 9 lat i mniej
  5. Agata Grzybek - kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat [+30kg]
  6. Alicja Karbowiak - kihon dziewcząt 10 lat i więcej
  7. Dominik Lewandowski - kihon chłopców 10 lat i więcej
  8. Dominik Lewandowski - kumite indywidualne chłopców12 lat i więcej (białe pasy)
  9. Kinga Maciejewska - kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy)
  10. Maciej Wegner - kihon chłopców 7 lat
  11. Maciej Wegner - kata indywidualne chłopców 7 lat (białe pasy)

Gratulacje dla wszystkich zawodników, nie tylko medalistów :)

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
269011
DzisiajDzisiaj50
W tym tygodniuW tym tygodniu223
W tym miesiącuW tym miesiącu4765
WszystkieWszystkie269011
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.