forex trading logo

niedziela, 07 maja 2017 19:46

V PUCHAR KRAJNY I PAŁUK W KARATE WKF - wyniki

W dniu 6 maja 2017 r. w Paterku k. Nakła nad Notecią, jak co roku (po raz piąty) odbył się Puchar Krajny i Pałuk w Karate Olimpijskim WKF. Organizatorem był Klub Karate „YAMABUSHI". W zawodach udział wzięło ok. 360 zawodników reprezentujących 21 Klubów Karate z terenu Polski. Najlepszą zawodniczką turnieju została Nina Kotlicka reprezentująca Klub „RANDORI" Sopot, a najlepszym zawodnikiem Adam Gaca z Klubu „YAMABUSHI".

Zawodnicy z Klubu „YAMABUSHI" osiągnęli następujące wyniki:

Złote medale:

  1. Aleksandra Bryll – kata indywidulane kadetek (żółte pasy)
  2. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  3. Emilia Chaberska – kata indywidualne dziewcząt 12 lat i starsze (białe pasy)
  4. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
  5. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  6. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-30 kg)
  7. Wiktor Fierek – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy)
  8. Wiktor Fierek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  9. Wiktor Fierek – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (OPEN)
  10. Adam Gaca – kata indywidulne kadetów
  11. Adam Gaca – kata indywidualne juniorów
  12. Adam Gaca – kumite indywidualne kadetów (-63 kg)
  13. Adam Gaca – kumite indywidualne juniorów (-61 kg)
  14. Hubert Grzybek – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (żółte pasy)
  15. Mikołaj Joachimiak – kata indywidualne chłopców 12-13 lat (żółte pasy)
  16. Mikołaj Joachimiak – kata indywidualne kadetów (żółte pasy)
  17. Mikołaj Joachimiak – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (- 50 kg)
  18. Malwina Lampkowska – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (- 35 kg)
  19. Krzysztof Michalski – kumite indywidualne kadetów (-70 kg)
  20. Monika Piotrowska – kumite indywidualne seniorek (OPEN)
  21. Kacper Rosiński – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+50 kg)
  22. Kacper Rosiński – kumite indywidualne kadetów (+70 kg)
  23. Julia Walus – kumite indywidualne kadetek (-54 kg)
  24. Gabriela Ziemiańska – kumite indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (OPEN)
  25. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Nadia Ignasiak – kata drużynowe dziewcząt 9 lat i młodsze
  26. Aniela Dzedzej, Aleksandra Bryll, Natalia Mioduszewska – kata drużynowe dziewcząt 12-13 lat
  27. Aleksandra Małolepsza, Martyna Nitek, Maja Poćwiardowska – kata drużynowe dziewcząt 14-17 lat
  28. Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski – kata drużynowe chłopców 9 lat i młodsi
  29. Mateusz Brzościkowski, Marcel Lewandowski, Igor Ignasiak – kata drużynowe chłopców 10-11 lat
  30. Adam Gaca, Dionizy Kosmalski, Kacper Rosiński – kata drużynowe chłopców 14-17 lat

Srebrne medale:

  1. Maria Cisak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
  2. Natalia Drużkowska – kata indywidualne dziewcząt 12 lat i starsze (białe pasy)
  3. Wiktoria Durek – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (białe pasy)
  4. Wiktoria Durek – kata indywidualne dziewcząt 7 i młodsze (OPEN)
  5. Aniela Dzedzej – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy)
  6. Igor Gniot – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg)
  7. Agata Grzybek – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (OPEN)
  8. Hubert Grzybek – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (OPEN)
  9. Nadia Ignasiak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (żółte pasy)
  10. Nadia Ignasiak – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy)
  11. Igor Ignasiak – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
  12. Igor Ignasiak – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg)
  13. Kacper Jankowski – kumite indywidualne kadetów (-57 kg)
  14. Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy)
  15. Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (żółte pasy)
  16. Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (OPEN)
  17. Bartosz Kitowski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  18. Piotr Kowalczyk – kata indywidualne chłopców 12 lat i starsi (białe pasy)
  19. Natalia Kowalik – kata indywidualne seniorek
  20. Natalia Kowalik – kumite indywidualne seniorek (OPEN)
  21. Malwina Lampkowska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg)
  22. Marcel Lewandowski - kata indywidualne chłopców 12-13 lat (żółte pasy)
  23. Marcel Lewandowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (OPEN)
  24. Jakub Lipkowski – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg)
  25. Martyna Nitek- kata indywidualne kadetek (żółte pasy)
  26. Michał Rosiński – kumite indywidualne juniorów (+ 68 kg)
  27. Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (żółte pasy)
  28. Julia Rudnicka – kumite indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (OPEN)
  29. Anna Sujkowska- kumite indywidualne seniorek (+30 lat)
  30. Rafał Sujkowski – kata indywidualne kadetów (żółte pasy)
  31. Fabian Świczerewski – kumite indywidualne kadetów(- 70 kg)
  32. Fabian Świczerewski – kumite indywidualne juniorów (-68 kg)
  33. Dominik Wachowski – kumite indywidualne kadetów (-63 kg)
  34. Dominik Wachowski – kumite indywidualne juniorów (-61 kg)
  35. Julia Walus – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg)
  36. Krzysztof Wójciak – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  37. Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik – kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
  38. Mikołaj Pilarski, Dorian Piskrzyński, Mikołaj Tarkowski – kata drużynowe chłopców 10-11 lat
  39. Mikołaj Joachimiak, Dionizy Kosmalski, Kacper Rosiński – kata drużynowe chłopców 12-13 lat

Brązowe medale:

  1. Aleksandra Bryll – kata indywidualne kadetek (OPEN)
  2. Oskar Brzeziński – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (żółte pasy)
  3. Oskar Brzeziński – kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (OPEN)
  4. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  5. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)
  6. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (OPEN)
  7. Emilia Chaberska – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  8. Maria Cisak – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  9. Igor Cistowski – kata indywidualne chłopców 12 lat i starsi (białe pasy)
  10. Tymoteusz Deptuła – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-40 kg)
  11. Tomasz Deptuła – kata indywidualne seniorów (+30 lat)
  12. Adrianna Drużkowska – kata indywidualne dziewcząt 12 lat i starsze (białe pasy)
  13. Wiktoria Durek – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (żółte pasy)
  14. Aniela Dzedzej – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy)
  15. Aniela Dzedzej – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (OPEN)
  16. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg)
  17. Jan Fierek – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
  18. Adam Gaca – kumite indywidualne kadetów (-57 kg)
  19. Agata Grzybek – kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy)
  20. Hubert Grzybek – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (OPEN)
  21. Nadia Ignasiak – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (OPEN)
  22. Nadia Ignasiak – kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (-27 kg)
  23. Kacper Jankowski – kumite indywidualne juniorów (-61 kg)
  24. Mateusz Jurczykowski – kata indywidualne kadetów (żółte pasy)
  25. Bartosz Kitowski – kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
  26. Bartosz Kitowski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)
  27. Przemysław Kitowski – kata indywidualne seniorów
  28. Dawid Komorowski – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
  29. Piotr Kowalczyk – kata indywidualne kadetów (żółte pasy)
  30. Marcel Lewandowski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-35 kg)
  31. Przemysław Magielski – kata indywidualne seniorów (+30 lat)
  32. Przemysław Magielski – kumite indywidualne seniorów (+ 30 lat) OPEN
  33. Krzysztof Michalski – kumite indywidualne juniorów (-68 kg)
  34. Martyna Nitek – kata indywidualne dziewcząt 12 lat i starsze (białe pasy)
  35. Dorian Piskrzyński – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-40 kg)
  36. Maja Poćwiardowska – kata indywidualne kadetek (żółte pasy)
  37. Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (białe pasy)
  38. Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
  39. Adrian Senska – kumite indywidualne kadetów (-70 kg)
  40. Fabian Sojka – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (+27 kg)
  41. Anna Sujkowska – kata indywidualne seniorek (+30 kg)
  42. Rafał Sujkowski – kumite indywidualne kadetów (+70 kg)
  43. Maciej Wegner – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy)
  44. Franciszek Zieliński – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+50 kg)
  45. Gabriela Ziemiańska – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (żółte pasy)
  46. Gabriela Ziemiańska – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (OPEN)
  47. Adam Ziemiański – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-35 kg)
  48. Maria Cisak, Aniela Dzedzej, Kinga Maciejewska – kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
  49. Weronika Dudek, Marcelina Maciejewska, Kinga Wiśniewska – kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
  50. Maksymilian Chaberski, Hubert Grzybek, Karol Łazarski – kata drużynowe chłopców 9 lat i młodsi.

Wielkie gratulacje 

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
242797
DzisiajDzisiaj95
W tym tygodniuW tym tygodniu222
W tym miesiącuW tym miesiącu4270
WszystkieWszystkie242797
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.