forex trading logo

niedziela, 19 marca 2017 11:53

Copernicus Cup 2017 – wyniki

W dniu 18 marca 2017 r. w Toruniu, jak co roku odbyła się kolejna edycja zawodów pn. „Copernicus Cup". W tegorocznych zawodach udział wzięło 360 zawodników reprezentujących 24 kluby Karate z terenu Polski. Po raz kolejny zawodnicy Klubu „YAMABUSHI" nie zawiedli. Zdobyli łącznie 42 medale (w tym 14 złote, 10 srebrne i 18 brązowe), zajmując drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów jako najlepszy Klub, a Adam Gaca został najlepszym zawodnikiem turnieju

 

Medalistami zostali:

złoto:

  1. Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze
  2. Nadia Ignasiak – kata indywidualne dziewcząt 8 lat
  3. Wiktor Fierek – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
  4. Adam Gaca – kata indywidualne kadetów 14-15 lat
  5. Adam Gaca – kata indywidualne juniorów
  6. Aniela Dzedzej – kumite indywidualne dziewcząt 11 lat (-35 kg)
  7. Hubert Grzybek – kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (fantom)
  8. Marcel Lewandowski – kumite indywidualne 11 lat (-35 kg)
  9. Adam Gaca – kumite indywidualne kadetów 14-15 lat (-57 kg)
  10. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Nadia Ignasiak – kata drużynowe dziewcząt 8 lat i młodsze
  11. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Nadia Ignasiak – kata drużynowe dziewcząt 9 lat
  12. Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski – kata drużynowe chłopców 8 lat i młodsi
  13. Adam Gaca, Dionizy Kosmalski, Kacper Rosiński – kata drużynowe kadetów
  14. Adam Gaca, Dionizy Kosmalski, Kacper Rosiński – kata drużynowe seniorów.

srebro:

  1. Maja Leśniewska – kata indywidualne dziewcząt 8 lat
  2. Agata Grzybek – kata indywidualne dziewcząt 9 lat
  3. Kacper Kaleta – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
  4. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 8 lat
  5. Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 9 lat
  6. Rafał Sujkowski – kata indywidualne chłopców 12-13 lat
  7. Fabian Świczerewski – kumite indywidualne kadetów 14-15 lat (-70 kg)
  8. Fabian Świczerewski – kumite indywidulane juniorów (-68 kg)
  9. Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik – kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
  10. Mateusz Brzościkowski, Marcel Lewandowski, Igor Brzościkowski – kata drużynowe chłopców 10-11 lat

brąz:

  1. Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 8 lat
  2. Aniela Dzedzej – kata indywidualne dziewcząt 11 lat
  3. Mateusz Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 11 lat
  4. Dionizy Kosmalski – kata indywidualne chłopców 12-13 lat
  5. Mikołaj Joachimiak – kata indywidualne chłopców 12-13 lat
  6. Nadia Ignasiak – kumite indywidualne dziewcząt 8 lat (OPEN)
  7. Mikołaj Pilarski – kumite indywidualne chłopców 8 lat (OPEN)
  8. Marcel Lewandowski – kumite indywidualne chłopców 10 lat (-35 kg)
  9. Mikołaj Joachimiak – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg)
  10. Kacper Rosiński – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+50 kg)
  11. Franciszek Zieliński – kumite indywidualne kadetów 14-15 lat (-52 kg)
  12. Dominik Wachowski – kumite indywidualne kadetów 14-15 lat (-63 kg)
  13. Krzysztof Michalski – kumite indywidualne kadetów 14-15 lat (-70 kg)
  14. Dominik Wachowski – kumite indywidualne juniorów (-68 kg)
  15. Krzysztof Michalski – kumite indywidualne juniorów (-68 kg)
  16. Michał Rosiński – kumite indywidualne juniorów (+76 kg)
  17. Maria Cisak, Aniela Dzedzej, Amelia Różycka – kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
  18. Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski – kata drużynowe chłopców 9 lat

Gratuluję najlepszym na świecie wojownikom :)

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
256655
DzisiajDzisiaj27
W tym tygodniuW tym tygodniu469
W tym miesiącuW tym miesiącu1972
WszystkieWszystkie256655
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.