forex trading logo

niedziela, 05 marca 2017 18:40

XVI Central Europe Open w Karate WKF - Grand Prix Pomorza i Kujaw - wyniki

 

"YAMABUSHI" najlepszym Klubem podczas międzynarodowych zawodów Karate pn."XVI Central Europe Open w Karate WKF- Grand Prix Pomorza i Kujaw", które odbyły się w Bydgoszczy w dniach 4/5 marca 2017. W zawodach udział wzięło ok 600 zawodników z 51 Klubów Karate z Czech, Niemiec, Iranu, Rosji, Słowacji i Polski. Zawodnicy Klubu "YAMABUSHI" okazali się najlepsi zdobywając łącznie 54 medale, w tym 16 złotych, 13 srebrnych i 25 brązowych. Medalistami z Klubu "YAMABUSHI" zostali:

złoto:

  1. Nadia Ignasiak - kata indywidualne dziewcząt 8 lat (żółte pasy)
  2. Igor Brzościkowski - kata indywidualne chłopców 8 lat (białe pasy)
  3. Agata Grzybek - kata indywidualne dziewcząt 9  lat (żółte pasy)
  4. Aniela Dzedzej - kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy)
  5. Marcel Lewandowski - kata indywidualne chłopców 10 lat (żółte pasy)
  6. Igor Ignasiak - kata indywidualne chłopców 11 lat (żółte pasy)
  7. Mikołaj Joachimiak - kata indywidualne chłopców 12-13 lat (żółte pasy)
  8. Maja Leśniewska - kata indywidualne dziewcząt 8 lat (OPEN)
  9. Krzysztof Wójciak - kata indywidualne chłopców 11-13 lat (białe pasy)
  10. Maria Cisak - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
  11. Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Nadia Ignasiak - kata drużynowe dziewcząt 8-9 lat
  12. Julia Walus - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg)
  13. Adam Gaca - kumite indywidualne kadetów (-57 kg)
  14. Bartosz Kleniewski - kumite indywidualne juniorów (-61 kg)
  15. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt (-30 kg) - białe i żółte pasy
  16. Marcel Lewandowski - kumite indywidualne chłopców (-35 kg) - białe i żółte pasy

srebro:

  1. Fabian Sojka - kata indywidualne chłopców 9 lat (białe pasy)
  2. Kacper Kaleta - kata indywidualne chłopców 7 lat (białe pasy)
  3. Wiktor Fierek - kata indywidualne chłopców 7 lat (żółte pasy)
  4. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewcząt 8 lat (żółte pasy)
  5. Maria Cisak - kata indywidualne dziewcząt 9 lat (żółte pasy)
  6. Wiktoria Boruta - kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy)
  7. Mateusz Jurczykowski - kata indywidualne chłopców 10 lat (żółte pasy)
  8. Nadia Ignasiak - kata indywidualne dziewcząt 8 lat (OPEN)
  9. Rafał Sujkowski - kata indywidualne chłopców 11-13 lat (białe pasy)
  10. Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
  11. Igor Brzościkowski, Wiktor Fierek, Bartosz Kitowski - kata drużynowe chłopców 8-9 lat
  12. Adam Gaca, Dionizy Kosmalski, Kacper Rosiński - kata drużynowe kadetów
  13. Adam Gaca, Bartosz Kleniewski, Fabian Świczerewski - kumite drużynowe juniorów

brąz:

  1. Filip Pamulak- kata indywidualne chłopców 9 lat (białe pasy)
  2. Julia Rudnicka - kata indywidualne dziewcząt 7 lat (białe pasy)
  3. Gabriela Ziemiańska - kata indywidualne dziewcząt 7 lat (żółte pasy)
  4. Wiktor Fierek - kata indywidualne chłopców 7 lat (białe pasy)
  5. Bartosz Kitowski - kata indywidualne chłopców 7 lat (białe pasy)
  6. Hubert Grzybek - kata indywidualne chłopców 7 lat (żółte pasy)
  7. Oskar Brzeziński - kata indywidualne chłopców 7 lat (żółte pasy)
  8. Maja Leśniewska - kata indywidualne dziewcząt 8 lat (żółte pasy)
  9. Mikołaj Pilarski - kata indywidualne chłopców 8 lat (żółte pasy)
  10. Igor Brzościkowski - kata indywidualne chłopców 8 lat (żółte pasy)
  11. Kinga Maciejewska - kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy)
  12. Jan Fierek - kata indywidualne chłopców 10 lat (żółte pasy)
  13. Aleksandra Malik - kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy)
  14. Magdalena Malik - kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy)
  15. Kacper Lipiec - kata indywidualne chłopcow 12-13 lat (żółte pasy)
  16. Igor Brzościkowski - kata indywidualne chłopców 8 lat (OPEN)
  17. Marcelina Maciejewska - kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
  18. Natalia Drużkowska - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
  19. Iga Wiśniewska - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
  20. Kacper Jankowski - kumite indywidualne kadetów (-52 kg)
  21. Dominik Wachowski - kumite indywidualne kadetów (-63 kg)
  22. Michał Rosiński - kumite indywidualne juniorów (+76 kg)
  23. Nadia Ignasiak - kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (-27 kg) (białe i żółte pasy)
  24. Maja Leśniewska - kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (-27 kg) (białe i żółte pasy)
  25. Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-30 kg)

Wielkie gratulacje dla najlepszych zawodników :)

Trener Andrzej 

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
256655
DzisiajDzisiaj27
W tym tygodniuW tym tygodniu469
W tym miesiącuW tym miesiącu1972
WszystkieWszystkie256655
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.