forex trading logo

niedziela, 20 listopada 2016 19:38

Solno Cup 2016 - wyniki

W dniu 20 listopada 2016 r. w Inowrocławiu odbył się turniej Karate pod nazwą "Solno Cup" Był to drugi turniej tego weekendu, w którym zawodnicy Klubu "YAMABUSHI" wzięli udział. Wczoraj starsi zawodnicy walczyli o medale w Legnicy, a dzisiaj w Inowrocławiu wystąpili młodsi adepci Karate. 

 

Zawodnicy Klubu "YAMABUSHI" spisali się znakomicie zdobywając w Inowrocławiu łącznie 34 medale, w tym 7 złotych, 10 srebrnych i 17 brązowych.

Medaliści to:

Złoto:

  1. Brzeziński Oskar - kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (FANTOM)
  2. Brzościkowski Igor - kata indywidualne chłopców 8 lat
  3. Brzościkowski Igor - kata indywidualne chłopców 9 lat
  4. Dzedzej Aniela - kata indywidualne dziewcząt 11 lat
  5. Fierek Wiktor -  kata indywidualne chłopców 7 i lat i młodsi
  6. Ignasiak Nadia - kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (– 27kg)
  7. Leśniewska Maja - kata indywidualne dziewcząt 8 lat

Srebro:

  1. Bryll Aleksandra - kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat
  2. Brzościkowski Mateusz - kata indywidualne chłopców 10 lat
  3. Brzościkowski Mateusz - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40kg)
  4. Brzościkowski Igor -  kumite indywidualne chłopców 8-9 (– 27kg)
  5. Fierek Jan -  kata indywidualne chłopców 9 lat
  6. Grzybek Hubert - kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
  7. Ignasiak Nadia- kata indywidualne dziewcząt 8 lat
  8. Maciejewska Kinga - kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (– 30kg)
  9. Walus Julia - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat
  10. Ziemiańska Gabriela - kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze

Brąz:

  1. Brzeziński Oskar - kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
  2. Brzościkowski Mateusz- kata indywidualne chłopców 11 lat
  3. Dzedzej Aniela - kata indywidualne dziewcząt 10 lat
  4. Dzedzej Aniela -  kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (– 30kg)
  5. Grzybek Hubert -  kumite indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (FANTOM)
  6. Ignasiak Nadia - kata indywidualne dziewcząt 9 lat
  7. Joachimiak Mikołaj - kata indywidualne chłopców 12-13 lat
  8. Joachimiak Mikołaj  - kumite indywidualne chłopców 12 -13 lat (-50 kg)
  9. Kitowski Bartosz - kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi
  10. Leśniewska Maja - kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (-27 kg)
  11. Malik Anna - kata indywidualne dziewcząt 8 lat
  12. Malik Anna - kata indywidualne dziewcząt 9 lat
  13. Malik Magdalena - kata indywidualne dziewcząt 11 lat
  14. Rosiński Michał  - kumite indywidualne juniorów 16-17 lat (+70kg)
  15. Rosiński Kacper  - kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+50 kg)
  16. Bryll Aleksandra - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg)
  17. Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik - kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat

Wielkie gratulacje :) Dziękuję za emocje i dziękuję, że jesteście :)

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
269011
DzisiajDzisiaj50
W tym tygodniuW tym tygodniu223
W tym miesiącuW tym miesiącu4765
WszystkieWszystkie269011
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.