forex trading logo

sobota, 08 marca 2014 22:04

MOSINA CUP 2014 - wyniki

63 medale, w tym 19 złotych, 17, srebrnych i 27 brązowych - tak rewelacyjny wynik osiągnęła niespełna trzydziestoosobowa ekipa zawodników Klubu Karate "YAMABUSHI" podczas Turnieju Karate "MOSINA CUP 2014", który odbył się w dniu 8 marca 2014 r. w Mosinie k. Poznania. W zawodach udział wzięło 520 zawodników reprezentujących 22 Kluby Karate. 

 

Medalistami z Klubu "YAMABUSHI" zostali:

Złoto:

  1. Mateusz Wandzlewicz - kihon chłopców rocznik 2002 (białe pasy);
  2. Martyna Cieślikiewicz - kata indywidualne dziewcząt białe i żółte pasy rocznik 2004;
  3. Adam Gaca - kumite indywidualne chlopców rocznik 2002;
  4. Bartosz Kraiński - kihon chłopców rocznik 2004 (białe pasy);
  5. Maja Leśniewska - kihon dziewcząt rocznik 2008 i mlodsze (białe pasy);
  6. Łukasz Meliński - kihon chłopców rocznik 2006 (białe pasy);
  7. Tymon Komeza - kihon chłopców rocznik 2008 i mlodsi (białe pasy);
  8. Maja Nowicka - kihon dziewcząt rocznik 2004 (białe pasy);
  9. Jagoda Nowicka - kihon dziewcząt rocznik 2006 (białe pasy);
  10. Aniela Dzedzej - kihon dziewcząt rocznik 2006 (białe pasy);
  11. Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne chłopców rocznik 2006 i młodsi (białe pasy);
  12. Julia Walus - kata indywidualne dziewcząt rocznik 2004 (7 kyu i wyżej);
  13. Jagoda Nowicka - kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2004 i młodsze;
  14. Julia Walus - kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2004:
  15. Oliwier Jankowski - kumite indywidualne chłopców rocznik 2006;
  16. Marcel Lewandowski - tor przeszkód chlopców rocznik 2007;
  17. Jagoda Nowicka - tor przeszkód dziewcząt rocznik 2006;
  18. Julia Żak - tor przeszkód dziewcząt rocznik 2003;
  19. Bartosz Małek - tor przeszkód chłopców rocznik 2008 i młodsi.

Srebro:

  1. Kinga Cisoń - kihon dziewcząt rocznik 2002 (białe pasy);
  2. Kacper Jankowski - kata indywidualne chłopców rocznik 2002-2003 (białe pasy);
  3. Zuzanna Szczerba - kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2000-2001;
  4. Kacper Jankowski - kumite indywidualne chłopców rocznik 2003-2004;
  5. Martin Gondek - kumite indywidualne chłopców rocznik 2000-2001;
  6. Krzysztof Michalski - kumite indywidulne chłopców rocznik 2002;
  7. Aleksandra Małolepsza - tor przeszkód dziewcząt rocznik 2000-2001;
  8. Mateusz Wandzlewicz - tor przeszkód chłopców rocznik 2000-2001;
  9. Nadia Ignasiak - kihon dziewcząt rocznik 2008 i młodsze (białe pasy);
  10. Paweł Małek - kihon chłopców rocznik 2005 (białe pasy);
  11. Igor Ignasiak - kata indywidualne chlopców rocznik 2005 (białe pasy);
  12. Oliwier Loferski - kata indywidualne chłopcow rocznik 2005 (żółte pasy);
  13. Aniela Dzedzej - kata indywidualne dziewcząt rocznik 2006 i młodsze (białe i żółte pasy);
  14. Oskar Jankowski - kumite indywidualne chłopców rocznik 2005;
  15. Maja Leśniewska - tor przeszkód dziewczat rocznik 2008 i młodsze;
  16. Tymon Komeza - tor przeszkód chłopców rocznik 2008 i młodsi;
  17. Aniela Dzedzej - tor przeszkód dziewcząt rocznik 2006.

Brąz:

  1. Błażej Wasiluk - kihon chłopców rocznik 2008 i młodsi;
  2. Zuzanna Szczerba - kata indywidualne dziewczat rocznik 2000-2001 (7 kyu i wyżej);
  3. Aleksandra Małolepsza - kata indywidualne dziewcząt rocznik 2000-2001 (7 kyu i wyżej);
  4. Adam Gaca - kata indywidualne chlopców rocznik 2002 (7 kyu i wyżej);
  5. Aleksandra Małolepsza - kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2000-2001;
  6. Dionizy Kosmalski - kumite indywidualne chłopców rocznik 2003-2004;
  7. Kinga Cisoń - tor przeszkód dziewcząt rocznik 2002;
  8. Kacper Jankowski - to przeszkód chłopców rocznik 2003;
  9. Błażej Wasiluk - tor przeszkód chłopców rocznik 2008 i młodsi;
  10. Marcel Lewandowski - kihon chłopców rocznik 2007 (białe pasy);
  11. Aleksandra Marachowska - kihon dziewcząt rocznik 2005 (białe pasy);
  12. Bartosz Małek - kihon chłopców rocznik 2008 i młodsi (białe pasy);
  13. Wojciech Koszowski - kihon chłopców rocznik 2000-2001 (białe pasy);
  14. Adrian Senska - kata indywidualne chłopców rocznik 2002-2003 (białe pasy);
  15. Adam Skieresz - kata indywidualne chłopców rocznik 2000-2001 (żółte pasy);
  16. Oliwier Jankowski - kata indywidualne chłopców rocznik 2006 i młodsi (żółte pasy);
  17. Oskar Jankowski - kata indywidualne chłopców rocznik 2004-2005 (żółte pasy);
  18. Piotr Napiontek - kata indywidualne chłopców rocznik 2002-2003 (żółte pasy);
  19. Paweł Kowalski - kata indywidualne chłopców rocznik 2002-2003 (7 kyu i wyżej);
  20. Adam Skieresz - kumite indywidualne chłopców rocznik 2000-2001;
  21. Paweł Kowalski - kumite indywidualne chłopców rocznik 2003-2004;
  22. Adrian Senska - kumite indywidualne chłopców rocznik 2002;
  23. Piotr Napiontek - kumite indywdualne chłopców rocznik 2003-2004;
  24. Nadia Ignasiak - tor przeszkód dziewcząt rocznik 2008 i młodsze;
  25. Oliwier Jankowski - tor przeszkód chłopców rocznik 2007;
  26. Oskar Jankowski - tor przeszkód chłopców rocznik 2005;
  27. Mateusz Brzościkowski - tor przeszkód chłopców rocznik 2006.

Wielkie gratulacje wszystkim zawodnikom !!!

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
343259
DzisiajDzisiaj86
W tym tygodniuW tym tygodniu1080
W tym miesiącuW tym miesiącu4647
WszystkieWszystkie343259
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.