forex trading logo

niedziela, 26 stycznia 2014 18:53

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate WKF "DYNAMIC CUP" - wyniki

 

Rewelacyjnie spisało sie piętnastu młodych adeptów Karate reprezentujących Klub "YAMABUSHI" podczas Otwartych Mistrzostw Wielkopolski w Karate WKF "DYNAMIC CUP", które odbyły się w dniu 26 stycznia br. w Murowanej Goślinie k. Poznania. W zawodach wystartowało 490 zawodników reprezentujących 29 Klubów z terenu całej Polski. Pomimo tak licznie obsadzonych zawodów zawodnicy Klubu "YAMABUSHI" nie zawiedli zdobywając łącznie 27 medali, w tym 7 złotych, 10 srebrnych i 10 brązowych

Medalistami zostali:

ZŁOTO:

  1. Nowicka Jagoda - kihon dziewcząt białe pasy rocznik 2006;
  2. Ignasiak Nadia - kihon dziewcząt białe pasy rocznik 2008 i młodsze;
  3. Dzedzej Aniela - kata indywidualne dziewcząt białe pasy rocznik 2006;
  4. Nowicka Maja - kata indywidualne dziewcząt białe pasy rocznik 2004;
  5. Mioduszewska Natalia - kata indywidualne dziewcząt żólte pasy rocznik 2006;
  6. Jankowski Oliwier - kumite indywidualne chłopców rocznik 2007 (-28 kg);
  7. Dzedzej Aniela -tor przeszkód dziewcząt rocznik 2006

SREBRO:

  1. Smoczyńska Magdalena - kihon dziewcząt białe pasy rocznik 2003 i starsze;
  2. Brzościkowski Mateusz- kata indywidualne chłopców biale pasy rocznik 2006;
  3. Jankowski Kacper - kata indywidualne chłopców białe pasy rocznik 2003;
  4. Jankowski Oliwier - kata indywidualne chłopców żółte pasy rocznik 2007;
  5. Gaca Adam - kumite indywidualne chłopców rocznik 2002 (+40 kg);
  6. Jankowski Oskar - tor przeszkód chłopców rocznik 2005;
  7. Jankowski Oliwier - tor przeszkód chłopców rocznik 2006;
  8. Wojtczak Karol - tor przeszkód chłopców rocznik 2007;
  9. Nowicka Maja - tor przeszkód dziewcząt rocznik 2004;
  10. Nowicka Jagoda - tor przeszkód dziewczat rocznik 2006

BRĄZ:

  1. Marachowska Aleksandra - kata indywidualne dziewcząt białe pasy rocznik 2005;
  2. Wojtczak Karol - kata indywidualne chłopców białe pasy rocznik 2007;
  3. Ignasiak Igor - kata indywidualne chłopców białe pasy rocznik 2005;
  4. Jankowski Oskar - kata indywidualne chłopców żółte pasy rocznik 2005;
  5. Michalski Krzysztof - kata indywdualne chłopców żółte pasy rocznik 2002;
  6. Gaca Adam - kata indywidualne chłopców pomarańczowe i wyższe pasy rocznik 2002;
  7. Dzedzej Aniela - kumite indywidualne dziewcząt rocznik 2006 (-28 kg);
  8. Michalski Krzysztof - kumite indywidualne chłopców rocznik 2002 (+40 kg)
  9. Brzościkowski Mateusz - tor przeszkód chłopców rocznik 2003;
  10. Marachowska Aleksandra - tor przeszkód dziewcząt rocznik 2005.

WIELKIE GRATULACJE!!!

Trener Andrzej

 

Nasi sponsorzy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

....................................
354377
DzisiajDzisiaj26
W tym tygodniuW tym tygodniu459
W tym miesiącuW tym miesiącu4348
WszystkieWszystkie354377
....................................
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: game steering wheels budget web hosting Valid XHTML and CSS.