forex trading logo

niedziela, 22 września 2013 20:41

Kolejne medale na XV Mistrzostwach Świata w Karate FSKA

W trzecim, ostatnim dniu XV Mistrzostw Świata w Karate FSKA nie zawiedli starsi zawodnicy Klubu „YAMABUSHI", którzy wywalczyli 4 medale. Wicemistrzami Świata w Karate federacji FSKA zostali:

1. Oskar Smiałek – w konkurencji kata indywidualne 19 – 21 lat (3-1 kyu)
  2. Marcin Woźniak – w konkurencji kumite indywidualne mężczyzn 40-44 lat

Brązowymi medalistami zostali:

1. Piotr Kostusiak – w konkurencji kumite indywidualne mężczyzn 40-44 lat
  2. Natalia Wośko – w konurencji kumite indywidualne kobiet 35-39 lat.

Tuż za podium znaleźli się:

1. Natalia Wośko – 5 miejsce w kata indywidualnym kobiet 35-39 lat

2. Marcin Woźniak – 7 miejsce w kata indywidualnym mężczyzn 40-44 lat.

Łącznie, podczas dwóch dni Mistrzostw, zawodnicy zdobyli 7 medali: 4 srebrne i 3 brązowe.

Przypomnijmy, że w drugim dniu zawodów, podczas startu młodszych zawodników medale zdobyli:

1. Nadia Ignasiak – srebro w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 6 lat i młodsze (9-8 kyu) – V-CE MISTRZYNI ŚWIATA FSKA;
  2. Anna Górna – srebro w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 9-10 lat (9-8 kyu) - V-CE MISTRZYNI ŚWIATA FSKA;
  3. Igor Ignasiak – brąz w konkurencji kata indywidualne chłopców 7-8 lat – 9-8 kyu.

WIELKIE GRATULACJE WSZYSTKIM ZAWODNIKOM !!!

Kolejne zawody już za tydzień II Ogólnopolski Turniej Karate „YAMABUSHI CUP", które odbędą się w Osielsku. Organizatorem zawodów jest Klub Karate „YAMABUSHI".